Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nieruchome emoty
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
dreif
Korzystałem z zestawu ikon ze zwykłego Gadu-Gadu (skopiowałem je sobie na wszelki wypadek do folderu Konnekta, żeby przypałów nie było przy odinstalowywaniu Gadu). W kIEview ustawiłem folder z którego ma czerpać emotki zaznaczylem te dwa istniejące foldery i wyszystko elegancko śmigało. Problem pojawił sie później. Pewnego razu po uruchomienia Konnekta w oknie rozmowy wyświetlało emoty, ale o dziwo te które powinny być ruchome, były tylko statyczne, czyli wszystki "<lol>" ":D" itp. przestały się ruszać, a szkoda bo ożywiało to troche okienki. Nie mam pojęcia co się stało, w konfiguracji kIEview, ani z emotami nić nie zminieałem, a tu taki bonus. Kiedy już zrobiłem sobie po pewnym czasie format dysku, to po instalacji Konnekta wszystko było OK, ale po pewnym czasie, znów sie skopało. Problem ten miałem zarówno na starym kompie z Windowsem 98Se, jak i teraz na "nowym" z Windowsem XP Prof. (bez SP2, bo po jego instalacji komp sie nie włącza huh.gif )

Prosze o pomoc, z góry dzięki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.