Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Faq
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
cRoMo
Jest juz gotowe FAQ z bardzo podstawowymi zagadnieniami, opracowane przeze mnie i Sad'a link

Proszę, podawajcie tutaj propozycje co do tego, co umiescic w FAQ. Ciezko wylapac te najczesciej powtarzajace sie pytania, ile pamietalismy, tyle umiescilismy. Tylko prosze, podawajcie tylko gotowe zagadnienia, nie cale teksty (chodzi o to, zeby tekst byl jednolity i spojny).
Dzieki biggrin.gif
cRoMo
Hej, no co z Wami ??? Nikt nie ma zadnych pomyslow? A kiedys tak bardzo bylsicie za stworzeniem FAQ? Jak przychodzi co do czego to nikt nie ruszy glowa, wszyscy tylko czekaja na gotowca. Zero inicjatywy, zero pomocy dla hao (bo to glownie jemu pomoze FAQ odciazajac od powtarzajacych sie pytan). :x :cry:
mysmy z Kromkiem sie napocilismy a wy nic :evil: ;]
winthux
może dodajcie zadawnie pytań... wtedy będzie wiedzieć na co odpowiadać i jakie pytania się najczęśniej powtarzają... ale i tak sporo zebraliście :)
hao
Ja tam jest bardzo zadowolony i dzięki wam za włożoną w to pracę biggrin.gif

O, tyle powiem... Faktycznie, możecie dorzucić coś do zgłaszania nowych pytań... To w końcu Frequently Asked Questions biggrin.gif
cRoMo
Dzieki, ze ktos w koncu Nas docenil. Mysle wciaz nad pytaniami, ale coraz trudniej wymyslic cos naprawde nadajacego sie do FAQ.
Zatem Sad obiecal, ze pojutrze napisze skrypt w php do dodawania pytan i obslugi FAQ on-line. Wtedy mam nadzieje przybedzie pytan smile.gif
teraz mi się kce sa swieta ;]] choinka, karpie, piwo, karp, piwo, karp, piwo, piwo ah te swieta ;]]]
kox
Sad, zapomniałeś o piwie tongue.gif
Olórin
w pytaniu "Czy konnekt będzie obsługiwał tlen.pl?" podajecie link do jabberpl.org (na stronie link wygląda tak: http://www.stamina.eu.org/konnekt/kweb/jabberpl.org) no i niedziala a powienien wyglądać tak: http://www.jabberpl.org smile.gif to samo jeżeli chodzi o jabber.gda.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.