Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Okienko rozmowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
victoria-713
To znowu ja... Ciągle mam jakieś problemy... Tym razem z okienkiem rozmowy. Jak usunąć napisy, które są pod ikonkami, tzn. wyślij, enterem, info, wyślij obrazek itd??? Aha, i czy można usunąć formatowanie tekstu typu podkreślenie, pogrubienie i kolor czcionki, a zostawić emoticony???
lhs
QUOTE(victoria-713 @ 3.05.2005 - 15:20)
Jak usunąć napisy, które są pod ikonkami

Kliknij prawym na ikonkę, zaznacz Lista, odznacz Opisy i Strzałki.

Spass
napisy pod ikonkami usuwa się tak - kliknij prawym przyciskiem myszki wink.gif gdzieś na ikonkach, powinno to wyglądać tak
[x] Lista
[ ] Opisy
[ ] Strzałki

Nie da się zostawić tylko ikonki emotikon, ale można zrobić tak

czyli schować za krawędź okna niechciane ikony.
victoria-713
Hehe, dzięki za pomoc, naprawdę świetna sprawa z tym forum biggrin.gif

No, szkoda że nie można usunąć pogrubienia itp, bo to w sumie do niczego niepotrzebne...:/ Dzięki za info:)
TaO
niektorym sie jednak przydaje, a do konferencji idealne tongue.gif poza tym dobrze by bylo jakby te ikonki w pasku byly modyfikowalne a nie ze tylko mozna schowac :]
jiobel.
Przecież można zmienić ikonki. :|
Spass
... ale nie można wybrać, które mają być widoczne, a które nie. Chyba o to tu chodzi.
jiobel.
QUOTE(TaO @ 4.05.2005 - 00:00)
(...) poza tym dobrze by bylo jakby te ikonki w pasku byly modyfikowalne a nie ze tylko mozna schowac :]
*


mellow.gif
victoria-713
Kiedyś będę ekspertem w dziedzinie Konnekta, ale jeszcze nie teraz hehehe:> Znowu mam pytanie, właściwie to dziwna sprawa: przed chwilką otworzyłam historię i moje okienko rozmowy było w stylu css, a jak rozmawiam, to nie... Białe i ani widu ani słychu cssa. Czegoś tu nie rozumiem:/
Olórin
W opcjach kiev można wyłączyć pasek formatowania...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.