Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kpilot2
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
victoria-713
Tak, kolejny problem z wtyczką kpilot2. Gdy próbuję zastosować kreatora, zaznaczam odtwarzacz foobar2000 i dalej, to pojawia się komunikat: nie udało się skopiować pliku: foo_kPliotInfo.dll. O co chodzi???:/ Foobar jest wyłączony tak jak kazali, lokalizację podałam dobra, a nie da się zintegrować mojego konnekta z foobarem. Zresztą tak samo jest w przypadku Winampa: nie udało się skopiować pliku: gen_kinfo.dll. Czy ja nie mam jakiejś wtyczki do foobara, albo do Winampa? Jak one się nazywają i skąd mogę je ściągnąć?
.misiek
Pliki wtyczkek do odtwarzaczy masz w:

%Katalog Instalacyjny Konnekta%\data\Kpilot2


Z tamtąd dla foobara wrzucasz wtyczkę foo_kPilotInfo.dll do:
QUOTE
%Katalog instalacyjny Foobara%\components\

%Katalog Instalacyjny Foobara% - przeważnie C:\Program Files\Foobar wink.gif


Dla winampa wrzucasz wtyczkę gen_kinfo.dll do:
QUOTE
%Katalog Instalacyjny Winampa%\Plugins

%Katalog Instalacyjny Winampa% - przeważnie C:\Program Files\Winamp wink.gif

Dla Windows Media Player [9,10] wrzucasz wtyczkę WMPkPilotInfo.dll do:
QUOTE
C:\Program Files\Windows Media Player\
victoria-713
Niestety, nie mam czegoś takiego w folderze Data...
.misiek
Proszę, możesz sobie tam skopiować właśnie skopiować to [najierw rozpakuj]:

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (kpilot2.rar)


Powinien wtedy też kreator zadziałać, ale nie ręcze za to głową wink.gif
victoria-713
Ech, głupi kreator kpilot2 nie działa:((( Wrzuciłam te pliki gdzie trzeba i nie działa... Ale za to chodzi kpilot:> Nie wiem za bardzo czym się różni jeden od drugiego, ale ważne, że chociaż z kpilotem się udało:) Thnx biggrin.gif Naprawdę super jesteście hehehe:) I Konnekt też - wspaniały komunikator, chociaż na początku nie byłam do niego za bardzo przekonana:/
.misiek
Specjalnie usunąłem odtwarzacze wszystkie i w katalogu foobara [jak wyżej] wrzuciłem foo_kpilotinfo.dll.

1. włącz k i wejdź do opcji kpilota
2. wyłącz foobara/winampa
3. wrzuć 'ftyczki' w odpowiednie miejsca
4. włacz foobara/winampa [powinien się w tym samym pojawić on w opcjach kpilota2]
5. wylacz foobara/winampa
6. wszytko u mnie się powiodło i poźniej już były one do wyboru

p.s z WMP się tak nie da nie wiem czemu .... [może dlatetgo że mam w2k, a nie xp :>]
winthux
Proszę ściągajcie kp2 z centralki a nie kopiujcie kpilot2.dll od kogoś, to nie wystarcza... Zaoszczędzi Wam to problemów z wtykami do playerów.

P.S.
kpilot i kpilot2 różnią się i to znacznie w budowie. Polecam kp2, bo jest stabilniejszy...
victoria-713
Dzięki dzięki dzięki!!! Już wszystko mi działa:))) Znaczy kpilot2, wtyczkę kpilota odłączyłam, i jeszcze autostatus też hehehe:> A Windows Media Playera to nawet nie próbowałam, bo nie używam tego odtwarzacza... Głównie Winamp, w zasadzie tylko Winamp, bo Foobar nie odpowiada mi wyglądem:/ Wiem, że Winamp dużo pamięci zżera, może się kiedyś do Foobara przekonam:) Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, thnx:))) Tylko się tak zastanawiam, czy te zmiany statusów nie będą denerwować moich znajomych, którzy mają mnie na liście kontaktów:] Teraz wystarczająco często zmieniałam opisy... Ale najważniejsze, że kpilot2 wreszcie działa:))) Thnx thnx thnx:>
saCOOL
Ekstra jest.. Ale Autostatus 0.0.1.0 też używam biggrin.gif bo nie wiem jakim cudem, ale wyświetla też z winampa 5 biggrin.gif chociaż pisze, że z 2.. No i wyświetla wszystko co leci w winampie, włączając radio.. kPilot nie wyświetla nazw plików odtwarzanych, więc jeśli mp3 nie ma we właściwościach nic wpisane, to go nie wyświetli tongue.gif to samo mam z radiem smile.gif..

EDIT:
Ok., sorki za gumisiowatość.. biggrin.gif bardziej się przyjrzałem temu zagadnieniu i przyznaję, że nie miałem racji (choć radia nadal mi nie wyświetla biggrin.gif)..
Haunted
Ja mam taki problem, zamiast tytułów piosenek pokazują się krzaczki, natomiast czas trwania piosenki jest ok
Co mam zrobić?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.