Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Could not bind socket!
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Spass
ostatnio po restarcie Konnekta wyskoczyło mi coś takiego Kliknij, aby zobaczyć załącznik (socket.PNG) i GG nie chciało się połączyć, a kTransfer nie działał. Po wyłączeniu wtyczki kTransfer GG łączy normalnie czyli to jest chyba błąd kTransfera.
ktoś zna przyczyne tego błędu?

edit:
szukałem na forum, ale sensownego powodu występowania tego błedu nie znalazłem. mam uruchomioną tylko jedną kopie Konnekta, nic nie aktualizowałem przed błędem. po prostu zrestarowałem Konnekta i od tamtej pory wyskakuje ten error. cóż... narazie poradze sobie bez przesyłania plików.
Daniel125
u mnie tez byl ten blad. przyczyna moze byc zajety port lub zablokowany. zapewniam cie, ze to nie jest blad tej wtyczki. sprobuj zmienic porty.

Pozdro!
skolima
Coś poszło nie tak przy zwalanianiu portu. A dokładniej, nie został zwolniony i nie można go ponownie zająć. Ew. zajął go inny program. Zrób jak radzi Daniel (czyli zmiana portów), albo zrestartuj komputer.
BTW jeśli port nie został zajęty przez inny program, to JEST to błąd wtyczki... ale sądząc po tym, że nikt wcześnie nic podobnego nie zgłaszał, to IMHO kTransfer się z czymś pokłócił.
Spass
mylisz się skolima, błąd był już wcześniej zauważony przez userów.
klik!
klik!
Spass
jedyny sposób żeby ten błąd nie występował (przynajmniej u mnie) to dodanie w portach przedziału np. 1550-1555. błąd się nie pojawia, tyle że nie wiem do końca czy przesyłanie plików działa prawidłowo np. na porcie 1551.
MiLKA
Z tego co pamiętam, to błąd był poruszany już kiedyś. Dokładniej - objawia się to w momencie aktualizacji programu, do końca nie jest chyba zamykany konnekt i po ponownym uruchomieniu port jest przyblokowany. Drugi moment kiedy takie coś się dzieje, jest kiedy ustawiamy kT na dwoch profilach na taki sam port.

Swego czasu walczyłem ostro z kT, ale nie udało mi się tego poprawić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.