Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa wtyka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
daten
hao czy da się zrobić wtykę która by wrzucała obrazki do okna rozmowy jak gg url images w powergg)
P.S. czy mógłbyś mi podać twój gg?
winthux
Taka wtyka wymaga użycia innej kontrolki w oknie rozmowy. Między innymi dlatego również nie ma jeszcze emotikonów(i bvardzo dobrze :P ). Kontrolka explorera, która by się nadawała zajmuje dużo pamięci i dlatego hao nie chce jej wrzucać. Tak poza tym jest więcej ważniejszych rzeczy do zrobienia.... np. jabber
Tu sprawa wygląda tak, jeśli ktoś napisze wtykę to będzie. Hao zajmuje się tylko sprawami najważniejszymi smile.gif.
Ludwik
No nie... jeszcze chyba nie do końca można napisać taką wtyczkę. Ale jak będą emotikony to myślę że hao (o boże... moja dysortografia chyba się pogarsza, właśnie napisałem "hao" przez "ch"!) bez problemu to zrobi. Inna sprawa, że o tym już była wcześniej dyskusja na tym forum.
winthux
Ludwik zauważ, że są już biblioteki do jpegów i można to rozwiązać w ten spsób, że emotikony będą się pojawiać w innym oknie niż rozmowa, specjalnie przygotowanym ;P
Ludwik
Ale jeśli dobrze rozumiem - nie ma jeszcze do gifów. A jeśli mają się pojawiać w nowym to równie dobrze można kliknąć link do obrazka i otworzy nam się w przeglądarce - na jedno wychdozi. Cały bajer z /img polega na tym, ze jest w tym samym oknie.
--
A jeśli ktoś chce mieć w nowym oknie - może używać już teraz biggrin.gif serio! Instrukcja obsługi:
1. gdy chcemy wstawić obrazek do osób z pgg wpisujemy /img adres_obrazka
2. Gdy my odbierzemy "/img adres_obrazka" naciskamy "adres_obrazka" i obrazek otwiera nam się w nowym oknie... przeglądarki smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.