Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z wtyczką kIEview.dll
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
sersky
Chodzi o to że gdy uruchamiam konnekta i wpisuję w okienku rozmowy link przykładowo www.google.com to po wyslaniu pojawia mi sie komunikat: "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono ashBase.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem" Klikam ok i link sie wysyła ale problem też jest taki że nie mam historii. Dopiero po resecie programu jak odrazu wejdę w historię to działa. Próbowałem już praktycznie wszytkiego, pzreinstalowywałem konnekta itp. ale nic to nie dało.Wiem juz ze odpowiedzialna za to jest wtyczka kIEview.dll bo gdy ja wylacze to problemu nie ma, tyle ze nie mam styli CSS, emotek itp. :/ Mam nadzieje ze ktos kto to przeczyta bedzie wiedzial co z tym zrobic, bo nie chce robic formatu a przyznam ze mnie cholernie wkurza to co doskwiera mojemu konnektowi. Z gory dzieki i pozdrawiam!

Przenoszę, bo to nie błąd krytyczny
MiLKA
ashBase to wyglada na avasta, więc sprawdź najpierw czy on jest zainstalowany, bądź odinstalowany prawidłowo.
kosajk
jednak to wina avasta mad.gif wystarczy wyłączyć ochrone komunikatorów i wszystko jest w pożądku biggrin.gif
Przemekc1
Tylko nie rozumiem od czego to zależy. Ja mam Avasta i wszystko włączone, chodzi bez problemu. Masz wersje professional czy home. (darmową czy płatną).
sersky
Dzięki, dzięki tak zgadza się to wina avasta. Wyinstalowałem go i jest git smile.gif POjadę na Mksie i tez bedzie dobrze. Dzieki za pomoc! Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.