Ostanio spotkalo mnie cos dziwnego uzywajac K i sprawa wyjasnila sie dopiero dzisiaj.
Kilka dni temu utworzylem sobie grupe R gdzie wrzucilem pare konaktow z grupy GF (+kilka nowych). Przy wylaczeniu, K zawiesil sie (ale nie tak jak robil to zawsze ze wykorzystanie procka bylo na maxa tylko normalnie i program nie odpowiadal), ok wylaczylem go przez meganera. Oczywiscie co zobaczylem po uruchomieniu K to to ze nie mam grupy R (no ok nei zapisal zdarza sie), probuje dodac uzytkownikow ktorych nie mialem przed zawiasem K i sie nie da, hmm dziwna sprawa. Szukam tegoz uzytkownika nie ma:/ moze jest pod inna nazwa (skorzystalem z wtyczki Pz Olewka ktora pokazuje nazwe dodanego kontaktu do list ingorowanych esli jest na liscie, nazwa zgadzala sie z ta ktorej szukalem), ok przeszukalem liste jeszcze kilka razy moze przeoczylem albo gdzies sie przeniosl, ale niestety nie bylo. No trudno nie chcialo mi sie tego robic wiec poszedlem spac.
Dzisiaj zobaczylem ze kontakt ktory zniknal mi z listy zmienil opis, szukam go i nic, zdalo mi sie to naprawde dziwne, wiec pomyslalem sobie ze ten kontakt musi gdzies byc, wpadlem na genialny pomysl utowrzenia grupy R i co sie okazalo, wszystkie kontakty tam byly :/, ale teraz pytanie, czy jesli grupa zniknela to czy kontakt nie powinien byc usuniety z tej grupy podczas uruchomienia.
Jesli ktos ma tak samo jak ja aby w zakladce wszystkie pokazywal jedynie tych bez grup to w zyciu nie zobaczy nikogo z innej grupy, bedzie widzial zmiany statusow nic wiecj.
Pwoinno to byc jakos poprawione.