Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zdejmowanie ignora
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Ludwik
Czy musi tak być że faktyczne zdjęcie ignora następuje dopiero po zrestartowaniu programu (zapewne też po zrestartowaniu połączenia).
Chciałem komu mrugnąć ignorem, a okazało się że dałem mu na cały dzień (z czego oczywiście nie zdawałem sobie sprawy, bo u mnie ta osoba była już odblokowana). O ile dobrze pamiętam w orginalnym gg ignory zdejmowane są natychmiast (a może się mylę?)
hao
Przy zdejmowaniu ignora wysyłane jest do serwera info o zdjęciu ignora. Powinno działać... Będę musiał popatrzeć...
Ludwik
Mi zawsze zdejmuje się po restarcie programu.
I jak jesteśmy już przy ignorze to możę wspomnę o takiej małej niekonsekwencji, która nie jest błędem, ale wydaje mi się że wprowadza zamieszanie. Otóż gdy włączymy "ukryj status przed nim" (BTW: Skoro mamy rozpoznawanie płci to mogło by się czasem zmieniać na "przed nią" ;p) to ta opcja poprostu się zaznacza. Lecz gdy użyjemy bardzo podobnej funkcji "ignoruj" - nic się nie zaznacza, lecz zmienia tekst na "przestań ignorować". Wydaję mi się że powinna być jeden sposób oznaczania, bo tak nigdy nie wiadomo czego się spodziewać (np. jak kogoś chcę odignorować odruchowo szukam opcji z "ptaszkiem").
I ja osobiście uważam, że sposób używany przy ukrywaniu jest wygodniejszy.
victor
Zaznaczenie opcji "ukryj status przed nim" działa mi tylko do momentu restartu Konnekta. Potem musze wszystko ustawiać od nowa. Co z tym zrobić?
hao
Co więcej, zdejmie się przy każdej zmianie statusu kontaktu (połączenie rozłączenie). To samo stanie się ze wszystkimi innymi informacjami przypisanymi do kontaktu... Łatka niebawem smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.