Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ui.dll
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Nejiro
Instaluje najnowszego konnekta,uruchamiam i wyskakuje mi ze nie mozna otworzyc biblioteki ui.dll...tak samo dzieje sie z wersją 6.19.111. Czy da się coś z tym zrobić?smile.gif
riddle
Podaj więcej informacji.. System? Coś więcej?
Przemekc1
Podmień sobie. Może zadziała, a jak nie to reinstalacja konnekta.

EDIT
Wysyłam plik 2MB, transfer 6-10kb/s, doszło całe, a na koniec
QUOTE
Transmisja zakończona błędem. Nie masz uprawnień do wgrywania plików z takim rozszerzeniem.


mad.gif mad.gif mad.gif

No nie możesz. Nie jesteś w grupie z takimi uprawnieniami. wyobraź sobie, że wklejasz jakąś wtyczkę-cholerę i upupiasz noobów na forum, którzy to ssą od razi. Będzie na KTeam.

PS. No, to taki komunikat na początku powinien być, a nie na końcu. Daj mi swojego maila Nejiro to Ci prześle ui.dll
skolima
Możesz dołączyć rara/zipa... to ograniczenie nie ma sensu IMHO.
Nejiro
system xp bez sp
no jakie ja jeszcze informacje moge napisać?biggrin.gif
reinstalowalem konnekta b duzo razy..całkowicie i instaloealem nowsza na straszą i odwrotnie caly czas to samo
mail: nejiro@op.pl

Stillborn
QUOTE(Nejiro @ 5.05.2005 - 14:05)
Instaluje najnowszego konnekta,uruchamiam i wyskakuje mi ze nie mozna otworzyc biblioteki ui.dll...tak samo dzieje sie z wersją 6.19.111. Czy da się coś z tym zrobić?smile.gif
*


Witam.

U mnie jest dokładne tosamo. Chyba ale po temacie widzę że to raczej to. Zaczęło się z dnia na dzień bez żadnych operacji na kompie. Tak wtgląda problem:

Przy próbie odpalenia konnekta wywala mi dwa okienka na raz:

1) Nie znaleziono punktu wejścia procedury ilDeleteImages w bibliotece DevIL.dll
Przycisk: OK
2)Wystąpił błąd podczas ladowania ui.dll jeżeli nacisniesz [TAK] plugin ten nie bedzie załadowany ponownie (to kałamstwo) Load Failed [127] Nie można odnaleźć określonej procedury.
Przyciski: TAK, NIE, Anuluj

Po kliknięciu TAK lub NIE kolejne kolejne, trzecie okno o treści:

Wymagany ui.dll
Przycisk: OK

Tak dzieje się również po całłkowitej reinstalacji konnekta i instalacji ponownie. Za każdym razem. Satało się tak z dnia na dzień.
Nejiro
Mam dokładnie to samo...tylko nie moglem napisac tresci komunikatow bo ich nie pamietalem i nie moglem sprawdzic poniewaz uzywam konnekta w starszej wersji:)
winthux
Musicie ściągnąć najnowsze biblioteki DevIl Image Library...
Nejiro
w zasadzie to działa.:]
zrobiłem tak
podmieniłem to ui.dll od Przemekc1i te biblioteki tez wgralem
ale nie dzialalo to zainstalowalem straszą wersję na to i działa tylko jak przedtem zabieralo mi 4 mb pamieci to teraz 16 i k.notify nie dziala:)
aha..i jeszcze KonnektUpdate_0.1.6B zainstalowalem ale nie do konca bo był błąd przy instalowaniu

Edit: Po zrestartowaniu dalej nie moze czytać z ui.dll ..zainstaolowalem starsza wersje na tą nowszą i dziala..:] podpisane jest 0.6.21.121
Przemekc1
Chyba od winthux bo to co ja Ci chciałem wysłać na mail według gmaila nie doszło bo niedozwolone rozszerzenie.
Nejiro
nooo...w kazdym bądź razie jakoś działa...bez knotify..często wyskakują mi criticale ale jakoś chodzi
Przemekc1
No to rzeczywiście dziwne. Może sprawdź system pod obecność wirusów lub jakichś innych szkodników.
Stillborn
winthux To archiwum co dałeś niby ze sterami jakoś ani rarem ani WinZipem nie daje rady rozpakować bo wywala że nie rozpoznany format. Dzieje się tak z każdym archiwum na source forge.net

Zapodaj na maila lobacz@wsisiz.edu.pl albo rozpakowane rarem najlepiej.
Dzięki z góry.
Olórin
Może masz jakiś niedobry program rozpakowujący ?
Stillborn
No to wlasnie jest rar i WinZip
KoSiarzPL
to sprawdz czy najnowasza wersja bo jak nie to normalka taki blad.
Stillborn
QUOTE(KoSiarzPL @ 7.05.2005 - 23:42)
to sprawdz czy najnowasza wersja bo jak nie to normalka taki blad.
*



WinZip 9.0 to stara wersja? Z tego co wiem to najnowsza a jest tosamo.

Czy ktoś może mi te stery wysłać nie spakowane na miala? Podałem wyżej.
Olórin
A spróbuj rozpakowywać WinRAR'em, u mnie on działa bez zastrzeżeń...
Nejiro
U mnie normalnie sie rozpakowały ale nic mi nie pomogły a zauważ że mielismy ten sam problem:P
Stillborn
QUOTE(Olórin @ 8.05.2005 - 11:00)
A spróbuj rozpakowywać WinRAR'em, u mnie on działa bez zastrzeżeń...
*



O matko! Przeczytaj wszystkie moje wypowiedzi wyżej i postaraj się zrozumieć co napisałem bo widze że jeszcze nie rozumiesz. Napisałem wyraźnie że ani rar ani WinZip nie rozpakowują tego! Sory że sie uniosłem ale ile można zadawać pytanie jeśli wszystko już było wytłumaczone.

EDIT

No dobra. Wszystko jest już w porządku i działa. Nie wiem czemu ale stało się to po zainstalowaniu Gadu Gadu.
Nejiro
ehh dalej nie działa..prze jakiś czas było w miarę w porzadku ale to była jakas mutacja 0.6.19.111 z 0.6.21.121..pełono criticali i w ogole:/
czy ktos moze wpadł na pomysł dlaczego tak sie dzieje?
Lukas77
Jest jeden ciekawy błąd, ustawcie sobie datę urodzenia kontaktu na np. 1947 rok, to w podsumowaniu kontakt będzie miał 2041 lat...
LooL
mam ten sam problem sad.gif zrobiłem wszytsko co napisaliscie, ale dalej nic sie nie zminiło i nie moge odpalic konekta ;/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.