Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SMS, a dokładnie Idea mBox
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
nathan
Chciałbym poruszyć dwie takie sprawy.

1. Mam na przykład dwa konta na Idea mBox i często bywa tak, że na jednym nich kończą mi się sms'y na dany miesiąc i trzeba przerzucić się na drugie. Czasem bywa tak, że ludzie mają po 3 lub 4 konta.

Problem w tym, że we wtyczce można zalogować się jedynie na jedno konto, chyba że się mylę, to proszę poprawcie mnie. A na razie proponuję by dodano do wtyczki możliwość kożystania z wielu kont jednocześnie, tak jak np. jest to w mejliK'u.


2. Sms'a którego chcemy wysłać możey podpisać jedynie w taki spób, że każdy nasz podpis zostanie poprzedzone słowem Od.
CODE
Przykład:

W polu [b]podpis[/b] wpisuję Paweł, co w efekcie daję taki początek w sms'ie: [b]Od Pawel:[/b]


Zaś wysyłając sms'a bezpośrednio z bramki na stronie Idea.pl owe 'Od' mogę usunąć i zostawić co zechcę, np. samo Pawel:


Uważam, że w polu Podpis we wtyczce konnekta powinna być całość naszej sygnatury, lub pola takiego być nie powinno, a wszystko pisalibyśmy sobie w oknie treści wiadomości, bo jakby nie patrząc nasz podpis to także część sms'a.



*UPDATE
QUOTE(nathan @ 15.05.2005 - 01:49)
Już ze wszystkim sobie poradziłem.
Rozwiązania:

1 Punkt - użyłem sposobu, który podał tu drivex
QUOTE(drivex)
Zrobiłem tak, że pokopiowalem skrypty od mBox'a, zmieniłem im nazwy i w opcjach konnekta sobie ustawilem inne dane.


2 Punkt - edytowałem plik mbox.lua i zamieniłem w jego kodzie fragment "Od " na ""
drivex
ja zrobilem tak ze pokopiowalem skrypty od mboxa, zmienilem im nazwy i w opcjach konnekta sobie ustawilem inne dane. w chwili gdy pisze esa moge wybrac z ktorego konta wysylam smile.gif

pozdro
nathan
A co z resztą ?
pABLOelo99
A jak mam kilka kont na Bespłatny Omnix?? Kopiuje skrypt i w każdym daje inny numer i hasło, ale jak zamkne konfiguracje i otworze spowrotem to do obu jest ten sam numer :/ Co jeszcze trzeba zmienic??
Sija
pABLOelo99: poniewaz kazda kopia musi miec unikalny ID
nathan
Już ze wszystkim sobie poradziłem.



Rozwiązania:

1 Punkt - użyłem sposobu, który podał tu drivex
QUOTE(drivex)
Zrobiłem tak, że pokopiowalem skrypty od mBox'a, zmieniłem im nazwy i w opcjach konnekta sobie ustawilem inne dane.


2 Punkt - edytowałem plik mbox.lua i zamieniłem w jego kodzie fragment "Od " na ""



Jakby ktoś potrzebował więcej info co do drugiego punktu, pisać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.