Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poprawki w KONNferencji
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
skolima
Dwa pytania hurtem:

1. Czy z UIDów kontaktów KONNferencji powinno zniknąć @10 ? To nie jest tak naprawdę do niczego potrzebne. Jedynym powodem, żeby je zostawić byłaby sytuacja, gdzie jakaś inna sieć ma na tyle zbliżone konferencje, że podstawowy kod można by wykorzystać. O ile wiem - żadna nie ma. Na pewno nie tlen ani jabber.

2. Mam problem z dobieraniem się do kolumny ustawień. Dokładniej? W group.cpp (patrz załącznik, linia 159) dobieram się do stringa przez
CODE
string bodyBuff = GETSTR(KONNF_OPCJE_IGNORETEXT,0,0);
. Kiedy próbowałem tak samo odczytać w konnferencja.cpp, linia 189 -> dostaję pusty string. W tym samym miejscu, kiedy odwołuję się do normalnie dostępnego inta (np. KONNF_OPCJE_IGNOREBYDEFAULT), bez względu na jego wartość dostaję 0 jako wynik GETINT. Ustawienia kontaktu mogę przeczytać - globalnych już nie.

[EDIT : ten kod jest już "przeterminowany"]
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Konnferencja.rar)
Olórin
1. Jestem na tak!
Ryan
2. Nie mam pojęcia
1. Może IMHO zniknąć. Dodam, że MSN na tym nie straci ani nie zyska. wink.gif
Sija
1. Taaa jest
skolima
Pobieranie wartości przeniosłem nieco wyżej w kodzie... działa. Magia jak dla mnie... No nic. If it works, don't fix it.

@10 na razie zostało... dużo dośc grzebania się z tym wiąże, zysk mały, a ja mam ciekawsze rzeczy do roboty tongue.gif .

Gdzie jak na razie znaleźć wersję 0.1.0.6? Sprawdź mój podpis.
winthux
Kolejne poprawki do konnferenji.
- dopełnianie nicków

Po wpisaniu pierwszych liter i naciśnięciu Shift+Tab (lub po ustawieniu w opcjach samego TAB) dopełniane jest do tego co znajduje się w "Wyświetl jako" w info o kontakcie.

Załączniki

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.