Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kasza w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Ludwik
A oto screen z mojej rozmowy:
user posted image
1. Pierwsze oznaczenie pokazuje informacje o zmianie ststusu, która wcieła się w środek wypowiedzi i się kosmicznie sformatowała.
2. Drugie zaznaczenie to tekst, który napisała do mnie moja koleżanka zaraz po tym i do mnie nie dotarł. W tym miejscu skopiowała mi go ponownie.
Te dziwne kolorki okna to akurat sprawa zapisu w *.gif biggrin.gif
daten
he, he
Ludwik
Daten, to już nie pierwszy Twój post tego typu. Pamiętaj że, mimo wszystko, te forum zajmuje się konkretnymi problemami. Staraj się zawrzeć w swoich postach więcej treści, aby nie być podejrzewanym o "nabijanie" sobie postów i nie wprowadzać zamieszania. Ok? Z góry dzięki.
Ludwik
Znowu mi się podobne rzecz zrobiła. Wyraźnie winna jest informacja o zmianie statusu.
Najpierw pojawiło mi się wszystko normalnie, ale gdy pojawiło się że "zmienił status na niedostępny" dwie ostatnie wypowiedzi zniknely (zostały zastąpione informacją o zmianie statusu). A Tekst o zmianie statusu pojawił się w jenej linijce z jeszcze poprzednią wypowiedzią.
hao
Najpewniej dlatego, że nie ma przy tej okazji żadnej synchronizacji i dwa wątki piszą jednocześnie... Dodane do ToDo
Ludwik
Dzięki, przed chwilą ponownie mi się wcieła informacja o zmianie statusu w środek wypowiedzi.
Flind
a moze cie wywaliło na chwile biggrin.gif:D:D
Ludwik
eeeeeeeeeeee.... a co to ma do rzeczy?
Przemek
Jak używam konekta już bardzo długo ani razu mi się coś takiego nie przydażyło smile.gif Wygląda śmiesznie
case
heh
lubie takie smieszne rzeczy, ale to akurat u mnie niestety nie wystepuje sad.gif heheh :wink: tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.