Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiesza sie Konnekt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Daniel125
mam taki problem. jak wlacze konnekta, to moge laczyc sie z kazda siecia i robic co tylko chce, ale jak polcze sie z GG, to sie automatycznie wiesza. problem wystepuje od wczoraj (ta wskazowka chyba nic nie da), ale moge powiedziec, ze wszedlem do kUpdate i wymusilem pobranie wszystkiego od nowa. od tego czasu blad wystepuje.... pomozcie. dlaczego to sie dzieje tylko z siecia gg?
kyro
Mi niewiadomo czemu ale wiesza się kiedy też chce się połączyć z siecią GG. Kiedy już jestem połączony to nie ma już problemu. Zawiesza się jednak tak na około 1min. do 2min. i potem działa już sprawnie. Sprawdz w necie jakie serwery GG działają na wszelki wypadek i spróbój podłączyć się do działającego.
Nie wiem czemu ale kłopoty sprawia chyba także i K.Notify ale to raczej nie o to chodzi.
Daniel125
wlasnie, po 2 min sie odwiesza, ale mi nigdy sie nie chcialo czekac. nie jest to progblem serwerow. wina bylo, to ze jak sie polaczyl, to od razu pobieral status innych i musial go pokazac z kNotify, ale problem juz rozwiazany.
jareq
U mnie także się wiesza podczas próby połączenia sie z siecią..
ale także jak juz go używam to po jakimś czasie pojawia się błąd krytyczny i standardowy windows'owy sygnał błędu po czym konnekt się wywala zaglądałem do logów i jest to właśnie spowodowane wtyczką GG :/

ten problem pojawia się raz na jakiś czas wtedy musze resetować komputer i dopiero GG się łączy innej rady nie ma próbowałem różne sposoby..
Daniel125
u mnie nawet restart nie pomaga. pomogla kompletna reinstalka konnekta... czyli wywalenie calego program files po odinstalowaniu. potem bylo ok (skopiowalem wtyczki, schematy, emoty itp, tak, jak bylo przedtem).
ikari
Zdawalo mi sie ze juz byl taki temat... no ale trudno.

Mialem identyczny (prawie - konnekt sie wywalal) problem. Polaczenie z gg = crash.
Nie pocieszę Was - pomógł format. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że po formacie zarówno stary katalog Konnekta jak i profil działały bez zastrzeżeń.
Lukas77
Oprócz formata pomaga także wyłączenie szyfrowania SSL w GG. Nie mylić z GGCRYPT ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.