Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przed uruchomieniem pytanie o profil
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
wlodi
Mam maly problem.

Chce ustawic Konnekta w ten sposob by po starcie zawsze sie pytal jaki profil uruchomic. Widze taka opcje w uruchamianiu ale nic sie nie dzieje.

Czy ta opcja w ogole dziala czy na razie nie mam o czym marzyc ?
Sija
najpierw wcisnij przycisk 'usun wszystkie wpisy w autostarcie', zapisz konfiguracje i ustaw opcje jakie sobie zyczysz. no i ponownie zapisz ;>
alberht
właściwości sktótu -> Skrót -> Element docelowy -> C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe" -profile=nazwa_profilu
jeżeli nazwa_profilu zostawisz puste, to nie bedzie domyslnie zadnego profilu [bedziesz musial wybrac z listy]

hao
Konkretniej właściwości sktótu -> Skrót -> Element docelowy ->

CODE
C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe" -profile=?
redbarth
To dotyczy skrótu, którego sam używam (np. na pulpicie). A co z uruchamianiem Konnekta przy starcie systemu? Gdzie edytować ścieżkę używaną przez windowsa na starcie?

Kiedyś miałem tak, że kiedy wyświetlało się okno wyboru profilu to nazwa mojego usera była już wybrana a kursor pojawiał się w oknie do wpisania hasła. Od kiedy stworzyłem mojemu kolesiowi profil, okno wyboru wyświetla się jak na załączonym obrazku. Najpierw muszę wybrać użytkownika, dopiero potem wpisuję hasło. Uciążliwe to trochę. Mimo, że jest dwóch użytkowników do wyboru, jeden mógłby być domyślnie wybrany, prawda?



Inna rzecz, że jak robie restart konnekta to mój profil jest wybrany (najpewniej ostatni aktywny użytkownik się wyświetla), natomiast po restarcie systemu zawsze to pole jest już puste.

A najśmieszniejsze już jest to, że usunąłem konto koleżki i choć jest jeden użytkownik do wyboru nadal jest wyświetlane puste pole, które trzeba kliknąć, żeby "załadować" użytkownika.
hao
O ile dobrze pamiętam w ustawienia/uruchamianie zaznacz "dotyczą aktualnie wybranego profilu" i "zawsze uruchamiaj" ... Odznacz za to "po uruchomieniu pytaj o profil"...
redbarth
dzięki. pomogło. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.