Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Balonik z informacją o kontakcie...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lwiczek
Witam,
czy dałoby się tak zrobić, żeby wspomniany balonik ni mógł wyjść za ekran? O co chodzi - K mam ustawionego w prawym dolnym rogu, tak samo względam myszki pokazuje się balonik, jeżeli więc wskazuję mu jakiś kontakt z tych u dołu listy to tipp jest poza ekranem i nie widzać prezentowanych przez niego informacji...
Lukas77
Racja, możnaby to rozwiązać tak jak w Windzie z menu podręcznym. Jeżeli wskazujemy kursorem u dołu ekranu to tip mógłby wyskakiwać do góry, a jeżeli maksymalnie z prawej strony, to tip mógłby względem kursora myszki wyświetlać się po lewej stronie kursora.
Puma
Bardzo dobry pomysł. Muszę wtedy konbinować jak zobaczyć "balonik" ostatniej osoby na liście.
Mam nadzieje że w następnej wersji będzie to poprawione smile.gif
hao
Już jest gotowe na wydanie w nowej wersji...
winthux
Z tymi balonikami jest jeszce jeden problem. Mianowicie status opisowy w baloniku jest trochę dziwnie wyświetlany, tzn. raz jest za dużo o jedną lub dwie linie a raz obcina. Nie wiem od czego to zależy....
user posted image
KOSMOS
dobrze by było gdy by można podmienić ikny z tipu na swoje
Flind
ooooooo smile.gif dobry pomys z ta podmiana chodz ja i tak je mam w ogole wyłączone bo dzieki temu jak tip jest zdokowany wiecej sie na nim informacji wyswietla bo4 linijki a nie jak to jest przy obrazkach tylko 3
Bedeox
To przycinanie przez balonik jest troche irytujace...
To samo dotyczy funkcji 'Wyślij e-mail' zawsze korzystajacej z Outlook Expresa. sad.gif
Przydaloby sie tez zapamietywanie przezroczystosci okna
oraz mozliwosc ustawienia przezroczystosci.
Same uzyteczne rzeczy, nie?
hao
Wyślij email korzysta z domyślnego klienta poczty... U mnie bez problemu uruchamia się TheBat...
Bedeox
Dziwne... u mnie nie...

Windows XP SP1
Netscape 7.01 Mail ustawiony jako domyslna aplikacja poczty

<edit>
Znalazlem przyczyne...
URLe mailto byly zarejestrowane dla Outlooka mimo to sad.gif
Poprawilem.

Dla zainteresowanych opcje do uruchomienia urla mailto:
-mail "%1"
</edit>
Lukas77
Też mam ustawionego Bata jako domyślnego klienta i nie ma żadnego problemu z odpaleniem go z Konnekta. Konfiguracja ogranicza się do kliknięcia pytania czy The Bat ma być domyślnym klientem e-mail.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.