Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kiedy wersja .91 ?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Sija
Kiedy bedzie dostepna wersja beta .91 ??

Juz nie moge sie doczekac ;]
hao
A nie wiem, bo od tygodnia jeszcze nic w tej materii nie zdziałałem... Muszę się w końcu przestawić na tryb pracujący smile.gif
Lukas77
Odpoczywaj Hao, wszyscy są zadowoleni z obecnej wersji. Prawda?
Sija
QUOTE(Lukas77)
Odpoczywaj Hao, wszyscy są zadowoleni z obecnej wersji. Prawda?


niestety nie... :/
case
w sumie nie mam jakichs wiekszych zastrzezen co do obecnej wersji, ale kazdy na pewno czeka na kolejne nowosci w wersji *.*.*.91. ...no i przede wszystkim hmmmm mikolajowe ikonki juz chyba nie sa na czasie :wink:
keep workin' Hao biggrin.gif
Zawsze można wprowadzić ikonki sylwestrowe ;]]~~
case
moim zdaniem wogule pomysl z tymi ikonkami byl bardzo fajny i mam nadzeje ze bedzie ponowiony za rok biggrin.gif
...a na razie czekamy na wersje "poswiateczna" laugh.gif
----------------------------
www.case4u.prv.pl
foxtwo
no no... tego skina mozna by zmienic 8)
cRoMo
QUOTE(foxtwo)
no no... tego skina mozna by zmienic  8)

Tylko nie skina!! wink.gif Jesli juz, to ikonki ...
hao
Przez GG wszyscy zestawy ikonek nazywają skinami. Fajnie, to K dzięki GGIcons też ma skinowanie smile.gif problem z głowy biggrin.gif
winthux
QUOTE
problem z głowy

dla niektórych....
case
moim zdanem wtyczka ggicons w zupelnosci wystarcza - mozna ustawic ikony jakie sie tylko chce, a kolory okna rozmowy, listy kontaktow, kolory, grubosci i rozmiary czcionek tez mozna dowolnie konfigurowac.
Hao zapewnil tyle opcji dostosowania wygladu konnekta do wlasnych potrzeb, ze nie widze potrzeby robienia jeszcze skinow i tym samym zmniejszac stabilnosc programu.
ps. chyba temat troche zszedl w bok... :wink:
kox
Wbudowanie w program możliwości skinowania raczej będzie miało niewielki wpływ na jego stabilność.
case
QUOTE(kox)
Wbudowanie w program możliwości skinowania raczej będzie miało niewielki wpływ na jego stabilność.

...dlatego wszyscy razem krzyknijmy glosno: NIE!!! skinom tongue.gif laugh.gif heheh
kox
Tfuuu... Miałem na myśli to, że skiny prawdopodobnie nie będą miały żadnego złego wpływu na działanie programu laugh.gif laugh.gif Kurde muszę czytać notki 6 razy zanim je wysyłam, bo głupoty wychodzą :wink:
case
QUOTE(kox)
Tfuuu... Miałem na myśli to, że skiny prawdopodobnie nie będą miały żadnego złego wpływu na działanie programu  laugh.gif 


proponuje potestuj sobie na gg... u mnie niektore skiny spowalniaja gg (ale nie mowie za tak musi byc zawsze) :wink:
kox
Gadu-Gadu można brać za przykład jak nie-pisać programów tongue.gif Dlaczego np. Tlen nie spowolnił w ogóle mimo zastosowania skinów ? No ale to już temat na osobny topic pt. "Gdyby babcia miała wąsy..." wink.gif
case
...a dziedek tez ma sandaly tongue.gif biggrin.gif

mi sie tylko wydaje... ze jakby konnekt mial skin'y to stracilby swoja oryginalnosc (ktora ja najbardziej chyba w nim cenie) 8)
hao
Ty nie zauważysz większego obciążenia. Zauważy je twój procesor. Zwłaszcza gdy będziesz wykonywał kilka operacji na raz...
Sija
sorry, ale... to juz bylo poruszane w osobnym temacie ;]

czytac posty!
Azrael
QUOTE(case)
mi sie tylko wydaje... ze jakby konnekt mial skin'y to stracilby swoja oryginalnosc (ktora ja najbardziej chyba w nim cenie)  8)


orginalnosc... czy zacofanie?! skiny w gg sa godne pozalowania, ale jak dla mnie jednym z plusow tlena sa wlasnie skiny wink.gif
Flind
jak by były skiny to i konnekt musiał by byc mocno przebudowany a to by napewno wpłyneło na predkosc pracy konnekta ktora jest ttak bardzo załwazalna na wolniejszym sprzecie jak np pentium 133
Azrael
QUOTE(Flind)
jak by były skiny to i konnekt musiał by byc mocno przebudowany a to by napewno wpłyneło na predkosc pracy konnekta ktora jest ttak bardzo załwazalna na wolniejszym sprzecie jak np pentium 133


hmm wydawalo mi sie ze konnekt byl pod xpka robiony, tzn zeby dobrze pod nim wygladac czy jakos tak - zycze powodzenia w odpaleniu xpka na pentium 133 wink.gif nie ublizajac nikomu ale takie p133 to sie nadaje jako serwer do linuxa a nie do normalnej pracy smile.gif
case
QUOTE(Azrael)
orginalnosc... czy zacofanie?! skiny w gg sa godne pozalowania, ale jak dla mnie jednym z plusow tlena sa wlasnie skiny wink.gif


NIE!!! nastala taka jakas dziwna mania, ze jak czegos sie nie da zeskinowac to juz jest zle! :evil: moim zdaniem zmiana ikon w 100% wystarcza, a skoro madrzejsi ode mnie mowia jeszcze, ze skiny spowolnia konnekta to dla mnie jest to kolejny minus dla skinow.
zreszta moga sobie skiny byc - przeciez jak ktos nie chce to nie musi z nich kozystac 8)
...a co do zacofania - uwazasz, ze brak skina i oryginalny wyglad programu swiadcza o jego zacofaniu?? :?
hmmm...
Azrael
QUOTE(case)
NIE!!! nastala taka jakas dziwna mania, ze jak czegos sie nie da zeskinowac to juz jest zle! :evil:  moim zdaniem zmiana ikon w 100% wystarcza, a skoro madrzejsi ode mnie mowia jeszcze, ze skiny spowolnia konnekta to dla mnie jest to kolejny minus dla skinow.


ja sie nie znaju ale jako uzytkownik nie narzekam na dzialanie tlena, niezaleznie z jakiego skina korzystam wink.gif

QUOTE
zreszta moga sobie skiny byc - przeciez jak ktos nie chce to nie musi z nich kozystac  8)


i to podejscie mi sie podoba i tak powinno byc biggrin.gif

QUOTE
...a co do zacofania - uwazasz, ze brak skina i oryginalny wyglad programu swiadcza o jego zacofaniu??  :?
hmmm...


nie czepiam sie wygladu K jako takiego, porownujac go powiedzmy ze standardowym wygladem tlena, konnekt jest jak najbardziej ok... ale tlen ma skiny, a przynajmniej ja bardzo lubie co jakis czas zmienic sobie wyglad tlena... co by pasowal do nowego stylu xpka biggrin.gif
jstarzak
Mysle ze moznaby wprowadzic takie skinowanie jak jest w WPKontakcie - tzn. WindowBlindish - oczywiscie, nie koniecznie musialoby to wygladac pieknie (przy pewnym wysilku pewnie mozna by z tego nawet duzo wycisnac), ale na pewno mogloby dzialac jako wtyczka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.