Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [BUG] kTransfer i dwa profile
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
skolima
Mam u siebie kilka profili Konnekta. Kiedy ja i brat mamy jednocześnie uruchomiony komuniakator, kTransfer robi sceny. Kiedyś notorycznie wpadał w pętle, sypał się strasznie - za radą Siji, pomogło zmienienie portów, na których nasłuchuje. Teraz jest inny problem.

Kiedy brat zamyka swój profil, mój kTransfer wyświetla komunikat "kTransfer przestał przyjmować połączenia". Żeby znów zaczął działać trzeba go zrestartować (z menu Ustawienia->kTransfer). Zakresy portów nie nakładają się...

Wygląda jakby wtyczka używała jakiegoś statycznego obiektu do synchronizacji swoich wątków, który nie zostaje powielony przy załądowaniu dllki przez drugą kopię programu.
Yankee_PL
podpinam się, bo ma ten sam problem

po prostu polecenie Zatrzymaj wysyłane jest do wszysktich profili naraz, nie ważne na jakim profilu zatrzymamy wtyczke to ona przestaje działać na wszystkich uruchomionych, niech ktoś coś wkońcu zrobi z tą wtyczką, pls
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.