Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: znikajace wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
case
u mnie z konnektem dzieje sie taka dziwna rzecz ze przy prubie polaczenia sie z serwerem miga przez chwile ikonka laczenia, po chwili gasnie (na activity checker'ze w gg wlaczonym na innym numerze widac mnie jako dostepnego, ale ja na konekcie nadal nie widze na liscie nikogo a ikona statusu pokazuje niedostepny), po kilku prubach polaczenia w koncu sie udaje, ale niestety przepadaja gdzies wiadomosci ktore dostalem... sad.gif wyglada na to ze konekt pobral wiadomosci z serwera ale mi ich nie pokazal :evil:
jesli da sie cos z tym poradzic to licze na pomoc albo na poprawki w kolejnych wersjach (bo w koncu w komunikatorze chyba najwazniejsze jest to, aby sie... hmmmm... komunikowac biggrin.gif) heh :wink:

pozdrowionqa
-------------------------------
www.case4u.prv.pl
hao
No niestety, nic nie jest idealne smile.gif

Najwięcej powinna dać zabawa z listą serwerów GG. Może usunięcie niektórych, zmiana kolejności itp. powinno pomóc.
Lukas77
Ja juz mialem poruszyc podobny temat. Chodzi o to, ze kiedy jestem dostepny, a np. moja dziewczyna nie, a ja jej wysle wiadomosc to Ona jej nie dostaje. Testowalem to. Wysylalem cos sobie kiedy byłem niedostępny i wygląda na to, że serer GG nie przekazuje tych wiadomości kiedy ustanowię z nim połączenie. W normalnym GG nie było tego problemu.
case
wlasnie o to mi chodzi... to troche denerwujace zwlaszcza jesli w gre wchodza jakies wazne wiadomosci...
nie znam sie na tym na tyle zeby wiedziec gdzie lezy problem, ale mam nadzieje ze to jest do zrobienia :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.