Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gdzie sa ustawienia katalogu profilu
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
KoSiarzPL
No wiec tak. Zainstalowalem sobie konnekta drugi raz dla celow edukacyjnych wink.gif Podczas instalacji wybralem by katalog profilow znajdowal sie w katalogu konnekta, poprzedina kopia konnekta miala profile w kataloguuzytkowinka windows. Odpalilem nowa kopie konnekta ustawilem sobie to co chcialem, zamknalem i uruchomilem stara. Pojawilo mi sie pytanie o profil, wybralem sobie stary i ... wszystko blo puste bo profil utworzylo mi w katalogu konnekta :/
Teraz moje pytanie. Jak przywrocic by katalogiem profilow byl katalog uzytkownika windows?
Jesli instaluje sobie konnekta drugi raz to on ma wspolna konfiguracje z innymi intalacjami? Widzialem w opcjach taki element ze aktualne ustawienia maja sie tyczyc tylko tej kopi ale instalacji to chyba nie dotyczy (konfiguracji instalacji).

[edit]
Czy to bedzie:
HCU/software/stamina/konnekt - profilesDir ?

czy jesli chce zrobic to co zamierzam to mam tam ustawic :
C:\Documents and Settings\[user]\Dane aplikacji\stamina\konnekt

no i jest tam jeszcze pole: installDir = [nowa kopia konnekta], czy moge to zmienic na stara kopie? i czy jesli zostawie to czy bedzie mialo jakis wplyw na dzialanie konnekta?

[edit]
ok zrobilem tak jak powiedzialem i dziala. Jak ja lubie ostatnio pisac do siebie wink.gif Nadal jednak pozostaje pytanie nr2 smile.gif
hao
InstallDir używane jest praktycznie tylko przy ponownej instalacji (instalator pamięta poprzednio wybraną ścieżkę) więc możesz robić z nim co chcesz..

Co do pytania nr. 1 to najlepiej uruchomić Konnekta w ten sposób (nie podając ścieżki!):

CODE
konnekt.exe -profilesDir=


Pojawi się gustowne okienko z pytaniem o katalog profili...
nietopyrz
Witam!
Myśle, że nazwa tematu pasuje do mojej sytuacji.
Chciałem zrobić tak aby obojętnie gdzie przniose konnekta czy to na pena czy inny nośnik danych on zawsze bedzie zapisywał profile we własnym folderze.

Pozdrawiam
D.D.
SkkF
Istnieją przygotowane do tego wersje konnekta portable
jakubj1975
Witam. A co w sytuacji, gdy mam dostęp do kopii konnekta na dysku, ale bez możliwości uruchomienia systemu - stary dysk podłączony do nowego kompa. Czy jeśli przeniosę katalog profili ze starego systemu do nowego to zachowam wszystkie ustawienia, hasła itp ??
Konrado
Tak ale wrzuc je dopiero po tym jak utworzysz drugi profil o innej nazwie. Wtedy wrzuc w miejsce gdzie powstał, swoj stary i przełacz profil w programie, nie raz zdarza się tak, że konnekt nadpisuje profile, czyszczac ich zawartość przy tworzeniu. Najlepiej działaj na kopii profilu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.