Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nie pamietasz?? konnekt pomoze... ?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
case
taka moja mala propozycja... :idea:
malo kto pamieta daty urodzin czy imienin swoich znajomych (bo trudno to spamietac), wiec pomyslalem sobie ze dobrym rozwiazaniem bylo by, gdyby konnekt nam jakos o tym przypominal (np jakies ikonki przy solenizancie na liscie kontaktow). :roll:
bylo by fajnie. biggrin.gif podzielacie moj pomysl??...?? pzdr
cRoMo
Otwierasz nowy watek podczas, gdy identyczny jest w dziale support i toczy sie tam dyskusja. Proponuje czesciej korzystac z opcji 'Szukaj' na Forum.
case
QUOTE(cRoMo)
Otwierasz nowy watek podczas, gdy identyczny jest w dziale support i toczy sie tam dyskusja.

hmmmm... to chyba nie temat na support bo to raczej propozycja. :?
no ale dobra, niech bedzie... :roll:
UWAGA!
Propozycja dla HAO jezeli ktos 2 razy da taki sam topic na forum, najlepiej ban na 2 tygodnie? :wink: Bo ile mozna wpotashac :/ DO ZNUDZENIA!
case
QUOTE(Sad)
UWAGA!
Propozycja dla HAO jezeli ktos 2 razy da taki sam topic na forum, najlepiej ban na 2 tygodnie? :wink: Bo ile mozna wpotashac :/ DO ZNUDZENIA!

heh laugh.gif
a ja mam inna rade -> piszcie posty w odpowiednich dzialach na forum... 8)
miluti
Czasem zawodzi pamięć, czasem wyszukiwanie więc potrafię zrozumieć pewne rzeczy ale gdy zawodzi wzrok to już trzeba do okulisty :wink:
QUOTE
Propozycja dla HAO jezeli ktos 2 razy da taki sam topic na forum, najlepiej ban na 2 tygodnie?  Bo ile mozna wpotashac :/ DO ZNUDZENIA!
Eee, może nie od razu bana, wystarczy krótkie info że to już było, ewentualnie link gdyby był problem ze znalezieniem a później tylko EOT. Trzeba mieć trochę wyrozumiałości dla początkujących, raz tak zrobi to po odpowiedniej odpowiedzi albo zacznie szukać albo w ogóle się nie odezwie, w każdym razie problem sam się rozwiąże...
Jeśli chodzi o porządki to na początek proponowałbym zrobić coś z przyklejonymi wątkami w supporcie.

PS. Gdyby ktoś pytał to mogę być porządkowym laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.