Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2 konnekty na dwóch kompach - kłopot
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
zajac77
Witam

zostawiłem w pracy włączony komp w zainstalowanym konnektem i teraz nie moge sie połączyć z gg w domu. Czy wiadomo jak poradzić sobie z tym problemem?
Łączy sie na 5 sekund z gg - widze listę dostępnych osób po czym za chwile sie rozłącza i za chwile znowu łączy. podejrzewam ze to sprawa tego ze w pracy zostawiłem włączonego kompa z wlaczonym konnektem z wtyczką gadu.
Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić.........


HELP - HELP
dulek000
Zmień hasło do numeru. Drugi konnekt nie będzie mógł się połączyć i nie będzie blokował.
KoSiarzPL
Pewnie chodzi o to, ze konnekt jak traci polaczenie z siecia to probuje nawiazac je jeszcze raz. Wylacz w odpowiednim konnekcie mozliwosc reconnect i powinno dzialac. Strzelam, nie testowalem.
dulek000
Tak, ale on nie ma dostępu do tego drugiego konnekta.
zajac77
Dokładnie tak jest, do tego drugiego komputera nie mam dostępu. I nadal jest pytanie jak sobie z tym poradzic? GG jak używałem to sie rozłączał tam gdzie był połączony i włączał sie tam gdzie go w tym momencie włączyłem. a tutaj widzę ze tak nie ma.......
inne pomysły mile widziane, hehe


pozdroofka
zajac77
Daniel125
no trudno, caly weekend bez gg. albo jedz do pracy i wylacz tego kompa. gdyby na tamtym konnekcie byla wtyka K+ to moglbys jakos uruchomic cos, co by zamknelo tego konnekta. albo sprobuj zawiesic tego, co jest w pracy, np.: popros kumpli, zeby zrobili cos w stylu DDoS smile.gif ale jest jeden problem, bo konnekt jest o wiele stabilniejszy niz gg sad.gif
skolima
A co z tą zmianą hasła? Na przyszłość mógłbys wyłączyć "łącz ponownie po zerwaniu połączenia przez serwer".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.