Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dawno mnie tu nie było...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
O tak, zdecydowanie ostatnio mam mniej czasu i ochoty, żeby siedzieć nad kodem (aczkolwiek wczoraj się w końcu przełamałem i lista poprawek do wersji .91 już się wydłużyła).

Problem w tym, że może być jeszcze gorzej, bo zbliża się sesja, a razem z nią kilka rzeczy które muszę zrobić do końca semestru (a na niektóre miałem czas pół roku, cóż, "co masz zrobić dzisiaj, zrób jutro, a najlepiej za tydzień" to chyba moje motto.

No, więc jak te projekty nie obrzydzą mi kompletnie komputera i nie wyssają resztek zapału, wezmę się w końcu za zmiany w API i w końcu za coś nowego...

W 17.91 (tak, to wciąż 17. 18 czeka na większe zmiany) będzie głównie seria poprawek, mniejszych i większych, do tego kilka zmian w API których Wy nie zauważycie, a np. Kuba piszący bota doceni smile.gif Kiedy się okaże? Nie wiem. Mogłaby i teraz, ale chyba jeszcze trochę poprawek podorzucam...
case
czekamy Hao... czekamy 8)
ps. biorac pod uwage czestotliwosc pojawiania sie nowych wersji gg wnioskuje, ze chyba nie sa planowane jakies wielkie zmiany (ostatnio np. poprawka w sms itp), natomias Hao zaskakuje nas caly czas czyms nowym biggrin.gif
tak trzymac :!:
foxtwo
Przydalby sie jakis nowy skin, bo ten swiateczny jush nie pasuje laugh.gif 8)
case
w konekcie nie ma skinow!!! :evil: ...sa ikonki
...i je ewentualnie moznaby zmienic :?
hao
No w nowej wersji na pewno będą już normalne... Swoją drogą, już niedługo!
case
...pozostaje cierpliwie czekac :wink: 8)
miluti
QUOTE
No w nowej wersji na pewno będą już normalne... Swoją drogą, już niedługo!

Ale te stare też mogłyby zostać żeby się np. pochwalić jakiego ładnego Konnekta miałem w czasie świąt biggrin.gif
Flind
no to sobie zostaw ta wersje gdzien na dysku by pokazac potomnym biggrin.gif:D:D
case
QUOTE(miluti)
Ale te stare też mogłyby zostać żeby się np. pochwalić jakiego ładnego Konnekta miałem w czasie świąt  biggrin.gif


...zapisz sobie ta wersje gdzies i problem z glowy :wink:
miluti
Ja o tym wiem, ale czy inni o tym wiedzą? :wink: Zresztą kto trzyma stare wersje? laugh.gif

PS. Gdyby ktoś potrzebował to mam wszystkie od wersji 0.6.12.79...
case
QUOTE(miluti)
Gdyby ktoś potrzebował to mam wszystkie od wersji 0.6.12.79...


mAnIaQ tongue.gif laugh.gif
hao
A ja najstarszą mam 0.6.1.48 biggrin.gif Ale to jeszcze nie była beta...
miluti
Tak cieniutko? Myślałem że masz od wersji 0.0.0.1 laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.