Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statystyki historii
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Ludwik
To bardzo mała propozycja, ale jakoś nie znalazłem istniejącego tematu w którym mógłbym ją umieścić.
Można by zrobić w historii statystyki rozmów (zarchiwizowanych) z daną osobą. To znaczy po wybraniu osoby nie zaznaczała by się ostatnia rozmowa, tylko do czasu zaznaczenia którejś przez usera, wyświetlane były by takie informacje jak:
-długość wszystkich rozmów z daną osobą (w sumie)
-Ilość wszystkich rozmów
-Średnia długość rozmów
-Długość i nazwa (pierwsza linijka) najdłuższej rozmowy.
-itd.
Podobe informacje wyświetlały by się przy kliknięciu "Rozmowy" (na drzewie historii), ale dla wszystkich rozmówców.
PS: Czytałem kiedyś, że Hao nie jest zachwycony z prędkości histori. A ja... jestem laugh.gif . Chodzi mi nieporównywalnie ( :!: ) szybciej od tej z gg. Ale gdy opcja "Szukaj" będzie aktywna - to będzie dopiero hit.
case
QUOTE(Ludwik)
Czytałem kiedyś, że Hao nie jest zachwycony z prędkości histori. A ja... jestem  laugh.gif . Chodzi mi nieporównywalnie ( :!: ) szybciej od tej z gg. Ale gdy opcja \"Szukaj\" będzie aktywna - to będzie dopiero hit.

u mnie tez historia szybciutko sie laduje i nie widze potrzeby zmieniania tego.
...co do wyszukiwania to mnie bardzo by sie przydalo 8) i popieram ten pomysl
a pomysl ze statystyka... hmmmm... najwazniejsze to chyba nie jest, ale w sumie ciekawy jestem z kim najwiecej rozmawiam smile.gif
hao
Pomysł fajny, ale ja na razie historii nie ruszam w ogóle... Kilka rzeczy musze w niej porządnie przemyśleć i kiedyś ją poprzerabiać. Bo np. dodanie teraz do niej wyszukiwania byłoby dosyć karkołomne...
torn
Co do prędkości historii, to nie jest ona wcale szybka... wręcz odwrotnie: mam tam jedną rozmowę (~2200 wiadomości) i ładuje się tragicznie wolno... chyba z 30sek.
Wniosek: Historia raczej powinna być porządnie przerobiona.
hao
Problem w tym, że długość otwierania samej rozmowy wiele się nie poprawi. Sporo ogranicza tutaj kontrolka richeditowa...

Chodzi raczej o sposob przygotowania kodu i predkosc przegladania samych plikow...
miluti
QUOTE
Pomysł fajny, ale ja na razie historii nie ruszam w ogóle... Kilka rzeczy musze w niej porządnie przemyśleć i kiedyś ją poprzerabiać. Bo np. dodanie teraz do niej wyszukiwania byłoby dosyć karkołomne...
A może potrzebujesz kilka pomysłów na to co można by z nią zrobić? Na pewno coś się wymyśli a lepiej wcześniej wiedzieć jakie funkcje są oczekiwane, zaoszczędzisz trochę czasu.
Jeśli tak to załóż tylko nowy wątek a my już się postaramy żebyś się nie nudził :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.