Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: *.dtb
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
dantley
Witam, zacznę od początku. Byłem dziś zmuszony szybko zrestartować komputer na obudowie. Wszystko ok, włączam z powrotem i chcę włączyć K. Niestety, otrzymuję komunikat: 'Plik C:\Documents and Settings\Jacek\Dane aplikacji\stamina\konnekt\Jacekcfg.dtb" nie może zostać przeczytany'. Boję się, że straciłem całą swoją historie, kontakty etc. sad.gif
Czy można temu jakoś zaradzić?
Aha, WinXP.
Olórin
cfg.dtb to plik konfiguracji, możesz go wywalić smile.gif Coprawda stracisz konfigurację programu, ale lista kontaktów i historia powinny być nie uszkodzone (chyba że pozostałe pliki również uległy uszkodzeniu)

edit: Warto również przenieść profil K na inną (mniej używaną niż C) partycje ;]
riddle
Radzę zacząć używać wtyczki Checky i skryptu Backup który napisał Skolima. Zawsze będziesz miał kopię sprzed jednego dnia. Kiedyś też szlag trafił mój profil.
ooczy
QUOTE(Olórin @ 15.05.2005 - 19:15) *

cfg.dtb to plik konfiguracji, możesz go wywalić smile.gif Coprawda stracisz konfigurację programu, ale lista kontaktów i historia powinny być nie uszkodzone (chyba że pozostałe pliki również uległy uszkodzeniu)

edit: Warto również przenieść profil K na inną (mniej używaną niż C) partycje ;]


Wlasnie mam taki problem stracilem konfiguracje programu ale udalo mi sie uratowac pliki historii - czy moge je jakos odtworzyc czy jest nie mozliwe? chodzi o to ze w tych plikach jest jakas sieczka (chyba sa zakodowane blink.gif )
To czy istnieje mozliwosc abym je odtworzyl w nowo zainstalowanym konekcie? (nie chce niczego zepsuc bo zalezy mi na tych plikach bardzo)
matrixik
Odświeżam trochę pytanie bo też chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób na osobne ( poza konnektem ) otwarcie plików historii.
Greybrow
Też szukam odpowiedzi na to pytanie, więc odświeżam ponownie.
Sija
to mozesz skonczyc szukac, bo nie aktualnie takiego sposobu nie ma.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.