Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pole tekstowe staje się nieaktywne...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
JOUKI
Witam. Dręczy mnie to od dłuższego czasu i dziwie się, że nikt o tym nie wspomniał, albo mi w oczach zniknęło przy czytaniu forum...

Mianowicie mam problem z chwila gdy pisze sobie smsa, zmieniam opis, czy chociażby edytuje jakiś kontakt, a ktoś do mnie pisze... Jeśli jest to okienko z KONNEKTa to przy odebraniu rozmowy okienko to jest nieaktywne... i muszę ponownie zaznaczyć by dokończyć... ciężko to zrobić gdy rozmawiasz z 15 osobami, a oni piszą non stop mad.gif

Mam Konnekta v 0.6.21.121 z wtyczkami:




Ktoś ma takie coś? I z tym coś zrobił? Bo być może to tylko wina Windowsa... sad.gif
TaO
hmm z tego co zrozumialem to jak odbierasz rozmowe to focus przeskakuje ci na odebrana rozmowe a chcialbys dokonczyc poprzednie zadanie... to calkiem normalne tongue.gif w ustawieniach jest takie cos ze mozesz wlaczyc lub wylaczyc czy okienko rozmowy ma sie samoistnie pojawiac czy czekac zminimalizowane :/

PS: nie lepiej nie odbierac wiadomosci i dokonczyc pisanie ? jak niechcesz nic grzebac oczywiscie :/
JOUKI
problem w tym ze focus nie pojawia sie w tym oknie nawet... musze alt+tab latac by dokonczyc dalej smsa... co meni ze ktos do mni pisze... chce smsa wyskrobać... jak mam nawał ludzi to wlaczam notatnik pisze i tylko CTRL+V w okno SMSa biggrin.gif

chodzi Ci o Ustawienia > Wiadomości > Automatyczne otwieranie okien po nadejsciu wiadomosci... ?
Mam zaznaczone Wyłączone na W tle jest to samo:blink:


QUOTE
PS: nie lepiej nie odbierac wiadomosci i dokonczyc pisanie ?


chyba nie zrozumialem... albo ty mnie... CHCIALBYM DOKONCZYC pisanie SMSA/OPISU/EDYCJI zanim wroce do rozmowy z jakimś użytkownikiem z listy ktory sie dobija w okienku rozmowy... wacko.gif

jesli cos zle zrozumialem, popraw mnie... zle napisałem, nie jasno? Napisz o tym... biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.