Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Symbol kłódki i brak wyszukiwania
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
pwl
Witam.
Szukałem na forum i w FAQ podobnych tematów, ale cos nie udało mi się znalezc. Jesli jednak juz były, to przepraszam.

Na liscie kontaktów jeden z nich ma do ikonki niedostepnosci dodany symbol kłódki, jak trzeci od góry na obrazku:
user posted image
Szukałem w FAQu w temacie o ikonach statusów i kontaktów, ale kłódki nie było.
Co symbolizuje kłódka?


Ponadto od pewnego czasu po aktualizacji zauwazyłem, ze zniknęła funkcja wyszukiwania kontaktów w Katalogu GG. Jesli znam juz numer GG, to mogę w jego wlasciwosciach odswiezyc i otrzymac odpowiednie informacje, ale co zrobic, kiedy nie znam numeru? Moze funkcja ta została gdzies przeniesiona? Szukalem prawie wszedzie i nie mogę znalezc (choc wczesniej była na wierzchu). W menu przycisku Kontakty jej nie ma.

Mam Konnekta w wersji 0.6.22.124 i wtyczkę GG w wersji 1.5.
Ponadto Windows XP SP2 z wszystkimi aktualizacjami na dzien 17.05.2005.
dulek000
Kłódka oznacza chyba, ze osoba Cię blokuje (albo Ty ją blokujesz).

A co do wyszkukiwania to w najnowszej becie 0.6.22.129 wyszukiwanie jest. Włącz centralkę beta i ściągnij tą wersję (jak to zrobić znajdziesz w FAQ)
pwl
QUOTE(dulek000 @ 17.05.2005 - 11:35)
Kłódka oznacza chyba, ze osoba Cię blokuje.

To by się zgadzało, ta osoba mnie blokuje mad.gif , bo gdy ja kogos blokuje to obok ikonki tego kontaktu pojawia się cos na kształt krzyzyka w czerwonym kole.

QUOTE("dulek000")
A co do wyszkukiwania to w najnowszej becie 0.6.22.129 wyszukiwanie jest. Włącz centralkę beta i ściągnij tą wersję (jak to zrobić znajdziesz w FAQ)
*


Sciągnąłem tą wersję i juz wszystko OK, dzieki smile.gif.
elpajaco
Szukam i szukam i nie mogę znaleść tych opisów poszczególnych ikon status, chodzi głównie o ten ze znakiem zapytania, jeśli ktoś mógłby podać link to dziękuje z góry

pozdrawiam elpajaco
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.