Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zapisywanie kontaktu bez wtyczki
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
struthio
witam wink.gif
zgłosze jako błąd smile.gif

(plugin dwuTlenek włączony)
Dodajemu Kontakt "ktos@tlen.pl"

wyłaczamy dwutlenek (bo ostatnio miałem przez niego jakieś błędy)
biezemy na naszym kontakcie -> więcej (nie zmieniamy nic) -> Zapisz

i znika nam wszystko :0 łacznioe z uidem ... i mamy 'kontakt bez sieci' i nie da sie juz przywrócić starych ustawień tylko trzeba znow osobnika szukac :/

a według mnie powinno być ze mimo że plugina nie ma to on zapamietuje ... bo jak jakis plugin będzie miał bład krytyczny to można skasowac sobie połowe listy
...


(jak ja właśnie zrobiłem bo bawilem sie avatarkiem :/)

P.S.
błąd nie dotyczy tylko dwutlkenka ale wszystkich sieci :/
riddle
Eee... u mnie jak włączysz znowu wtyczkę, to się kontakty podpasowują do tej sieci.
jareq
QUOTE(struthio @ 17.05.2005 - 11:46)
[...] bo jak jakis plugin będzie miał bład krytyczny to można skasowac sobie połowe listy [...]
*


Kiedyś mi się to przytrafiło w gg ;/ jakiś czas temu także o tym pisałem i widze, że problem jest nadal w któreś już z kolei wersji..

I od tamtego czasu po jakiej kolwiek zmianie na liście odrazu zapisuje exPiMP'em wink.gif
skolima
@struthio : problem w tym, że dodawanie kotaktu do listy/edycję obsługuje wtyczka danej sieci. I nie da się tego AFAIK obejść (tzn. napisać tak, żeby obsługiwał to CORE), zupełnie inaczej wygląda obsługa kontaktu konnferencja_GG, a inaczej jabberowego czy checky'ego.

Poza tym dane po przywróceniu wtyczki powinny znów się pojawić (konfiguracja wtyczki pozostaje zapisana nawet po jej wyłączeniu).
struthio
QUOTE(skolima @ 17.05.2005 - 17:35)
@struthio : problem w tym, że dodawanie kotaktu do listy/edycję obsługuje wtyczka danej sieci. I nie da się tego AFAIK obejść (tzn. napisać tak, żeby obsługiwał to CORE), zupełnie inaczej wygląda obsługa kontaktu konnferencja_GG, a inaczej jabberowego czy checky'ego.


to może zrobić żeby np. jak nie ma wtyczki 'gg' to kontakty gg nie sa wyświetlane na liście ?

QUOTE(skolima @ 17.05.2005 - 17:35)
Poza tym dane po przywróceniu wtyczki powinny znów się pojawić (konfiguracja wtyczki pozostaje zapisana nawet po jej wyłączeniu).


tak smile.gif jesli kontaktów sie nie rusza to jest wszystko ok smile.gif ale jak przy wyłaczonej wtyczce postanowi się zedytować kontakt to jest problem ;P
riddle
QUOTE(struthio @ 17.05.2005 - 18:01)
jesli kontaktów sie nie rusza to jest wszystko ok smile.gif ale jak przy wyłaczonej wtyczce postanowi się zedytować kontakt to jest problem ;P


Więc przeczytaj co napisał skolima i proszę, nie trolluj.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.