Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Era podstawowa
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > SMS
JuniorPoznan
Czy Wy też macie teraz problem z wysyłaniem smsów z tej bramki w konnekcie?
dulek000
Najmniejszych nie ma... Podaj, jakie dokładnie masz problemy spróbujemy pomóc tongue.gif
JuniorPoznan
teraz to już nic mi żadna bramka nie działa. może coś pogrzebałem.
by naprawić skasowałem wszystkie pliki z folderu SMS i zailnstalowałem ponownie konnekta i nadal nic sad.gif
jest napsiane że
wystąpiły problemy z połaczeniem(plus)
błedna odpowiedź z serwera (idea)
problem z wysyłaniem (era)
dulek000
Podałeś wszystkie dane w opcjach bramki?
Sija
... i podpis ?
JuniorPoznan
niestety mam to i nie działa sad.gif
Spass
to ja się wtrące to tego wątku:
nie działa mi bramka Heyah, ale przez bramke Ery podstawowej numery z "heji" wysyła elegancko. czy u was działa bramka Heyah?
JuniorPoznan
mnie już się samo jakoś naprawiło biggrin.gif
mutazim
A ja mam taki problem. Idea podstawowa nie działa, Era podstawowa nie działa. Plus nie działa. <b>mBox</b> tylko działa i 1WAP chyba. Jeżeli chodzi o Ideę, to nie wyświetla mi się nawet token(?) Jak mam to naprawić? Dodam, że mam Javę, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi..

Co mam zmienić? Pozdrawiam!
JuniorPoznan
żeby wyskoczył Tobie obrazek przy idei musisz utworzyć folder o nazwie "temp" w folderze "sms" w c: program files konnekt - już mnie o tym pouczali - bez sensu że nie ma tego od razu w instalce konnekta
mutazim
Utworzyłem już jakiś czas temu, ale Era podstaw. i tak nie działa. Przynajmniej idea ruszyła..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.