Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: odzyskiwanie rozmów usuniętych z archiwum rozmów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
skfar
Moje pytanie jest trywialne. Czy można odzyskać rozmowy wcześniej usunięte z archium?

Przez przypadek wywaliłem coś, co chciałbym zatrzymać.

Z góry dziękuję?
skolima
Nie da rady. :-/
skfar
tak myslałem, ale moje pytanie wzięlo się stąd, że w poszczególnych profilach jest katalog DELETED w którym jest plik z rozszerzeniem .dtb. Dla każdego profilu ma on inną wiekość.

Ciekawe co się w nim zapisuje?

Ukłony
Lwiczek
A czy przypadkiem fizyczne usunięcie rozmowy następuje dopiero po kompaktowaniu a wcześniej rozmowa jest tylko _oznaczona_ jako usunięta?
winthux
K przy usuwaniu cały tekst zeruje a przy kompaktowaniu usuwa te zera.
Lwiczek
Mój błąd... ale skoro tak, to nie można by zrobić żeby w czasie usuwania po prostu ustawiał danej konwersacji flage 'Usunięta' a potem przy kompaktowaniu ją usuwał, skoro teraz działa to bardzo podobnie, tzn. miejsce po wiadomości dalej i tak jest zajmowane aż do kompaktowania, tyle, że wiadomości jako takiej odzyskać się już nie da..
winthux
Usuwa się chyba po to, żeby nie można było odzyskać...
Lwiczek
A mnie się wydawało, że usuwa się coś żeby się tego pozbyć ;] Czasami jednak można się czegoś pozbyć przez pomyłkę lub po pewnym czasie stwierdzić, że jednak może się przydać ...
Jeżeli już K miałby być taki bezpieczny [chociaż i tak można zalożyć hasło na profil i po kłopocie z dostępem do historii...] to można było by dać dinks w opcjach albo pytanie przy usuwaniu czy ma to być usuwanie bezpieczne czy zwykłe...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.