Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot zmienia tylko raz opis
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
elem
witam...ja mam inny problem..ostatnio przeniosłem się na nową maszynkę(Athlon 64) na 32 bitowym systemi..wsumie wszystko działa jak wezmę w DEPie wyklucze monitorowanie;P
Ale wracam do problemu jak włącze WinAmpa to kPilot zmienia mi opis w nim tylko raz na samym pocżatku puxniej mogę zmieniać muzę a i tak to nie dzizła...ma ktoś jakieś pomysły?
aldhar
mam dokładnie ten sam problem... status zmienia sie tylko na początku albo po wcisnięciu jeszcze raz przycisku włącz/wyłącz kPilot. sama zmiana aktualnie odgrywanego utworu nie powoduje reakcji pluginu. nie pomaga ustawienie antyflood'a na 0 i inne wartosci.
Olórin
Przestawcie się na foobar2000 - z nim kp działa idealnie smile.gif
aldhar
wolalbym jednak zostac przy winamp... ktos ma jakies genialne pomysly?
MacGyver
Niestety mam ten sam problem i nie wiem co robić... Może, że mam najnowszego Winampa... naprawdę nie wiem. Developerzy, zróbcie coś z tym!
@ndy
U mnie występuje też ten problem. Nawet gdy ręcznie zmieniam utwór to kPilot 0.2.5.1 dalej pokazuje poprzedni...
pielgrzym
Stary problem smile.gif kPilot2 źle działa z Winampem sad.gif tylko autorzy wtyczki są tu w stanie coś poradzić sad.gif
winthux
raczej autorzy winampa by dodali powiadomienie o zmianie utworu a nie trzeba kombinowanać z szukaniem okna playlisty, później odpowiedniego numerku komunikatu, który jest przesyłany po zmienie utworu i dopiero wtedy pobieranie danych o utworze.... btw. są udostępnione źródła wtyczek do odtwarzaczy więc ktoś może to zmienić
herman
fakt, miewam podobny problem, ale działa mi dużo dłużej. dopiero po którymś utworze nagle się zwiesi i d**a. robię wtedy restart wtyczki i znowu śmiga wink.gif
@ndy
@winthux może jednak coś byś mógł z tym zrobić ?

Plz.
Andrzej1307
od dawna mam ten sam problem... z kazda wersja Winampa. zrobcie cos z tym.. sad.gif
ZMoRa
QUOTE(Andrzej1307 @ 11.08.2006 - 14:15) *

od dawna mam ten sam problem... z kazda wersja Winampa. zrobcie cos z tym.. sad.gif


dokladnie ten sam problem. Co dziwniejsze ja nie mam polowe opcji chodz sciagam najnowszego. Np. nie mam floot auto (czy jak to sie pisze)
LooL
Zmora, nie dubluj postów!
Pobierz załacznik w moim poscie, to wtyczka auto status i problem z głowy wink.gif tylko wejdź w opcje i zaznacz kwadracik tongue.gif

Załączniki

szczeniak191
Ten problem pojawią się od Winampa z jakąś konkretną cyferką. Pamiętam kiedyś mi kPilot śmigał z Winampem 5. Potem zaktualizowałem odtwarzacz, i po tym pojawił się ten problem. Powiem tylko, że z pierwszymi wersjami 5 działa poprawnie.
ZenitH
przynajmniej o tyle dobrze ze w foobarze nie ma takiego problemu, ale zgodze sie ze szczeniakiem, jak mialem winampa to wtyczka dzialala poprawnie na wersji winampa 5.08 nie wiem jak na nowszych wersjach huh.gif
ZMoRa
Dzieki LooL ale to mi nie pomoglo. Wolalbym zeby działo to tak jak powinno biggrin.gif Poszukam moze starszych wersji winampa biggrin.gif Moze cie tez porownac swoje wersje kPilota i kPilota2 z swoimi po screenie?


p.s. załaczyłem jeszcze screen jak wyglada u kumpla. Hallo? Co jest grane?

Załączniki

ZMoRa
QUOTE(ZMoRa @ 5.11.2007 - 13:08) *

Dzieki LooL ale to mi nie pomoglo. Wolalbym zeby działo to tak jak powinno biggrin.gif Poszukam moze starszych wersji winampa biggrin.gif Moze cie tez porownac swoje wersje kPilota i kPilota2 z swoimi po screenie?
-- file is missing ---- file is missing --

p.s. załaczyłem jeszcze screen jak wyglada u kumpla. Hallo? Co jest grane?



Mi juz pomoglo, proponuje sciangac kAlias tongue.gif po klopocie tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.