Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bramka IDEA- poprawcie to w końcu!!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
bondi
Zastanawiam się dlaczego mimo iż problem zgłaszany z bramką IDEA a mianowicie "BŁAD! Przepraszamy serwis chwilowo nieczynny!!!" nie został jeszcze usunięty! Jakiś gościu zgłaszał to na tym forum dokładnie 26 grudnia ponad dwa tyg temu i jakos nie widzę wiekszego odzwewu, nikt nie raczył mu nawet odpisać. Nie wiem czy jest to jakiś problem dla panów administratorów i twórców Konnekta. Wydaje mi się że o wiele ważniejsza w komunikatorze i przydatniesza funkcja jest funkcja wysylania sms-ów od jakiś innych spraw typu dźwieki, sraczki krzaczki i tudzież inne pierdoły! GG i Tlen działa bez problemu, także z bramką i tokenem nie ma już problemow. Problem jest zatem ewidentnie po stronie skryptu do wysylania sms w Konnekcie. Przykro jest mi bardzo ale niestety z konieczności powracam do sprawdzonego GG, gdzie problemy techniczne rozwiązuje się od razu a nie po kilku miesiącach...
Ludwik
QUOTE(bondi)
\"BŁAD! Przepraszamy serwis chwilowo nieczynny!!!\"

Gdzieś czytałem że ostatnio IDEA zwraca taki błąd między innymi gdy poda się złą nazwę użytkownika/hasło.

QUOTE(bondi)
GG, gdzie problemy techniczne rozwiązuje się od razu a nie po kilku miesiącach...

ROTFL
torn
możesz spokojnie używać skryptów do 1stwap czy PF.
hao
Nie jestem orkiestrą. Miałem nadzieję, że ktos nad tym usiadzie, zwlaszcze ze jest to dostepne jako skrypt, a ja NIE mam dostepu do telefonu w sieci Idea...
Sahasrara
Proszę jaki wymagający user się znalazł. Może quote?

[quote]
Przypominam że Konnekt jest programem w wersji BETA, które mają to do siebie że są dopiero w trakcie rozwoju. Jeżeli spodziewasz się gotowego produktu lub nie wiesz co oznacza termin beta-testing znaczy że zawitałeś na niewłaściwą stronę...
Wpadnij później i zobacz o ile się rozwinie. Może będą już wszystkie spodziewane wodotryski...
[/qoute]

Także postawa wstylu "ja wymagam, ja żądam!" jest hcyba nieco nie na miejscu. To że smsy nie działąją to nie jest wina czyjegoś lenistwa, ale tego, że nad Konnektem pracują ludzie a nie jakaś korporacja. icon_smile.gif
winthux
Gdyby jeszcze zapłacił to mógłby żadać, a tak to wszystko zależy od hao i jego chęci oraz czasu. Co do bramki IDEI to jakby był mądry i chciało mu się to by se poradził, a że jest inaczej to już nie moja ani nasza wina.
case
dokladnie...
skrypt idea.lua kazdy moze sobie edytowac :wink: wiec jak komus nie pasuje to niech sie wykaze 8) i po klopocie
hao
Zwłaszcza, że nadal można to "naprawiać" wpisując aktualne IP bramki... Nie wiem czemu, wykorzystywane w skryptach f-cje nie obsługują przekierowań, a powinny :/
undying
Pomogla zmiana IP z "sms.idea.pl" na "213.218.116.131"

czyli tak ma to wygladac :
hConnect = InternetConnect(hSession, "213.218.116.131", 80, "", "");
hao
Pomoże niestety do najbliższej zmiany IP bramki, a z tego co zauważyłem, zmienia się codziennie i z tym jest właśnie problem (i z dosyć ograniczonymi możliwościami f-cji które wykorzystuję)...
undying
Dzisiaj sie nie zmienila i narazie smsy chodza na IDEE pieknie smile.gif A jak sie zmieni to puki co mozna recznie wpisywac.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.