Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Spotkania na chacie - ankieta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
cRoMo
Jaka bylaby dla Ciebie najwygodniejsza forma spotkan 'czatowych' ???

Co do ostatniej opcji, moglby to byc aplet Javy bedacy klientem IRC ...
torn
generalnie najlepsza by była opcja z konferencją w K :]
cRoMo
QUOTE(torn)
generalnie najlepsza by była opcja z konferencją w K :]

Tez o tym myslalem, ale poki nie ma konferencji w konnekcie trzeba jakiegos chata zrobic - bo chyba nikt nie ma watpliwosci, ze 'burza mozgow' to najlepsza metoda na wymyslanie nowych rozwiazan itp smile.gif

Poza tym, czat jest forma komunikacji bardziej 'stala' niz 'ulotna' konferencja. Gdy sie rozwinie zawsze ktos tam bedzie 'siedzial' - to przede wszystkim swietne miejsce na rozwiewanie watpliwosci nowych uzytkownikow. Natomiast konferencja, z samej definicji, zaczyna sie, trwa i konczy. Trudno przeciez zmuszac nowego 'chetnego' do beta-testingu, zeby sie dolaczal do konferencji itd.

A jesli chodzi o wyniki - mysle ze powinniescie do nowego layoutu dodac aplet javy (badz inne rozwiazanie, jesli istnieje) bedacy klientem IRC. Sumujac wyniki ankiety, przewaga IRCa jest znaczaca smile.gif
SandmmaN
Myślę ze faktycznie czat na stronie (chodzi mi konkretnie i jedynie o stronę konnekta) byłby dobrym rozwiązaniem. Osobiście coprawda wolę IRC'a ale jak znam życie to nie doszlibyśmy do porozumienia co do tego na jakim serwerze IRCNet'owym by kanał miał istnieć :?
Z drugiej strony nie lubię chatów onetowych czy na wp i innych takich - są jak na mój gust zbyt kolorystyczne i kojarzą mi się nieprzyjemnie z głupią dzieciarnią, która nudzi sie w domu i wchodzi na takowe aby wykazywać się brakiem inteligencji (bez obrazy, mówię jedynie o tej "gorszej" stronie).
Chat na stronie konnekta mogłby być jakimś "złotym środkiem" ;-) i stać się pomocnym w rozwijaniu projetku.
Pzdr.
hao
Jeżeli już to własnie javovy klient IRCowy na stronie... Torn, zapisales? tongue.gif
miluti
Tym razem jestem w mniejszości, kto nie wie o co chodzi niech przeczyta podpis :wink:

Na dziś najlepszym rozwiązaniem jest to co już istnieje: IRC lub chat na Onecie, choć z tego co widzę i tak nie ma dużego zainteresowania pokojami...
A z nową wersją strony aplecik na Jawce biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.