Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd dwuTlenK'a.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > DwuTlenek
GareK
Problem polega na tym, że wyłączyłem dziś całkowicie konnekt'a. Ustawiłem przed tym status niedostępny przy pomocy kZmieniacza.
Poszedłem do kolegi który włączył konnekt'a i odziwo na tlenie byłem dostępny... Co ciekawe powiedział mi, że to już nie pierwszy raz.
Wie ktoś o co chodzi?
Z góry dziękuje za wypowiedzi.

Apdejt. ;>
Oprócz tego przy uruchomieniu konnekt'a wtyczka zawsze ustawia swój status na niedostępny... nigdy nie może się połączyć, zresztą to samo tyczy się jabber'a. Co robić?
skolima
Podaj proszę używane wtyczki, wersje itd... Najlepiej wrzuć plik Konnekt/data/log/reports.log jako załącznik. (Z góry mówię, że nie mam pomysłu czego to wina - ale bez tych danych małe szanse, że ktokolwiek będzie wiedział.)
GareK
Wtyczki smile.gif
CODE
kZmieniacz 0.4.0.0
exPIMP 1.3.0.0
GG 1.5.3.0
kIEview 0.1.8.3
kStyle 1.2.1.0
kTransfer 2.0.0.9
notify 0.4.7.2
SMS 1.8.2.0
kUpdate 2.4.0.0
SprzataczK 0.5.00
GGimage 0.2.4.8
kDodatki 8.0.0.0
DwuTleneK 0.1.9.0
K.Away 0.4.11.0
KTP 0.0.1.4
kJabber 0.3.9.1
KONNferencja 0.1.0.6

A co do "Konnekt/data/log/reports.log" to nie posiadam tam owego pliku.
Olórin
System beta został wyłączony - dlatego go nie ma ;-) Ja proponowałbym zapodać logi z takowego zajścia, może dwutlenek w rzeczywistości nie rozłącza się z serwerem ?
GareK
Olórin mógłbyś mnie naprowadzić na te logi? ;>
Olórin
Zaraz po takim rozłączeniu i wyłączeniu K, otwierasz konnekt\data\log i wrzucasz tutaj nam najnowszy (wg.daty modyfikacji) plik wink.gif
GareK
Dzięki za wszystkie rady. Temat do zamknięcia. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.