Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Spotkania na czacie - Ankieta 2
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
cRoMo
W zwiazku z tym, ze poki co nie ma az tylu chetnych na rozmowe na chacie, aby zawsze sie ktos znalazl do rozmowy, nalezaloby 'zgrac terminy'. IMHO najlepsza prpozycja to Niedziela wieczor - wiekszosc jest wtedy w domu, w przeciwienstwie do piatku czy soboty. Druga IMHO dobra propozycja to poniedzialek. Ale Wy zdecydujcie.
miluti
Jak dla mnie piątek wieczór to najlepszy czas na takie rzeczy.
Wieczorki w sobotę i niedzielę można spędzić w ciekawszy sposób a nie mam ochoty specjalnie latać na neta do biura bo stąd akurat klepię...

Oczywiście polecam pokój na Onecie :wink:
cRoMo
Podsumowujac wyniki, oficjalne godzin spotkan na kanale IRC (<- wniosek z drugiej ankiety) to:
[list]Piatek 20:00
Niedziela 20:00
oraz w mniejszym stopniu w poniedzialek o 20:00[/list:u]
Ktos moze spytac po co ta ankieta byla - chodzilo o zorientowanie sie, kto w jakich godzinach/dniach moze wpasc na kanal pogadac. Bedzie lepiej, gdy rozmowa toczyc sie bedzie w grupie conajmniej 5-osobowej. Zatem mam nadzieje, ze bedziecie odwiedzac kanal #konnekt

PS. Wydaje mi sie, ze biorac pod uwage obecna ilosc chetnych na rozmowe na IRCu, nie ma potrzeby stawiania botow. Ale mam nadzieje, ze wkrotce to sie zmieni i nie trzeba bedzie sie umawiac na spotkania, bo zawsze sie znajda osoby na chanie smile.gif
Flind
mnie IRC jak i onet odtrasza i tych dwuch rzeczy sie panicznie boje a po kazdym spotakniu z takowym wynalazkiemm nie snie po nochach i łykam srodki uspakajajace. wiec do czasu pojawienia sie kanału ircowego na stronie w postaci javy to mnie nikt nie zobaczy nigdzie procz czta. Torm czekamy na strone nowa bo chetnie bysmy sobie pogadali ( ja zreszta tez) bo z pewnoscia jak bedzie kanał na stonie to bedzie miawieksza popularnosc niz to co jet do tej pory
miluti
Piątkowy wieczór już za nami....
Nie wiem jak u ciebie Sad ale ja miałem taaakie tłumy że normalnie nie mogłem nad tym wszystkim zapanować :wink:
Jeśli tak samo miałoby to wyglądać stronie Konnekta to można sobie darować, przynajmniej na razie.

Udanego weekendu,
senny miluti smile.gif
Ludwik
Przypominam ze są przynajmniej dwa kanały IRC konnekta biggrin.gif
SandmmaN
Wraca problem, o którm juz gdzieśtam napisalem - bedzie problem z wyborem serwera IRC, na którym ma być ten "właściwy i oficjalny" kanał.
hao
Jeżeli już IRC to raczej *.irc.pl ... Jest chyba najbardziej u nas popularny...
cRoMo
Popieram hao, *.irc.pl jest IMHO domyslnym wyborem w Polsce ...
SandmmaN
Jestem za :-)
Lagi jednak nieraz są, ale cotam - ogólnodostępność tej sieci serwerów może będzie miała korzystny wpływ na ilość uczestników naszych kreatywnych spotkań ;-)
Co do apletu na stronę, dzisiaj widziałem super aplet.. IRC. www.frazpc.pl dział Chat. Można się łączyć z kilkoma pokojami na raz! ;]
Sija
co do kanalu, to proponuje #konnekt.info na *.irc.pl, bo na #konnekt ktos wrzucil swoj piekny botnet i jest nieciekawie ;]
cRoMo
BotNet nalezy do SandmmaN'a i to raczej pozytywna rzecz smile.gif
Sija
nie wiedzialem, sorry :]
Puma
Gdyby K miał wreszcie konferecje to można na nim organizować spotkania smile.gif
Olórin
właśnie :]
Flind
mi juz by wystarcyło gdyby na stronie konnekta była mozliwosc połaczenia sie z ircem prz jakis alpet javy bo jqakos o samego programu mirc nie moge sie przekonac zreszta jak by był irc na stronie to z pewnoscia było by wiecej ludzi chetnych do rozmow grupowych
Olórin
gdyby k miał konferencje i jabbera to można by założyć oficjalny konnektowy pokój smile.gif
miluti
Dla mnie szczytem marzeń byłaby funkcja która sprawdzałabyczy jest ktoś w moim pokoju na czacie Onetu i czy pojawił się na czacie ktoś z moich znajomych smile.gif

Jak myślicie jest to w ogóle do zrealizowania?
Ludwik
QUOTE(miluti)
Dla mnie szczytem marzeń byłaby funkcja która sprawdzałabyczy jest ktoś w moim pokoju na czacie Onetu i czy pojawił się na czacie ktoś z moich znajomych smile.gif

Jak myślicie jest to w ogóle do zrealizowania?
.
Dla onetu - nie wiem, dla polchatu - na pewno.
Sija
QUOTE(Ludwik)
QUOTE(miluti)
Dla mnie szczytem marzeń byłaby funkcja która sprawdzałabyczy jest ktoś w moim pokoju na czacie Onetu i czy pojawił się na czacie ktoś z moich znajomych smile.gif

Jak myślicie jest to w ogóle do zrealizowania?
.
Dla onetu - nie wiem, dla polchatu - na pewno.


nie na pewno, bo sa rozne serwery polchatu i nie kazdy ma skrypt sprawdzajacy, czy ktos jest online
Ludwik
Myślałem o tym zwykłym, polchat.pl - jeśli chodzi o sprawdzanie czy ktoś jest na czacie (i ile osócool.gif - nie ma najmniejszego problemu. Jeśli chodzi o sprawdzanie czy jest konkretna osoba myślałem o mini-bocie (są udostępnione biblioteki do łaczenia z polchatem), albo można ponegocjować z Markiem z polchatu żeby udostępnił skrypt podający listę osób na czacie - który wystepuje na licznych komercyjnych serwerach polchatu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.