Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SilverCristal
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Stron: 1, 2
raben
Kstyle dla konnekta
by Raben

XP Syle - Foton
Czcionka - Tahoma 7

Zmiany:
* Dodana ikona LinKier
* Dodane ikony kRss
* Dodana ikona Checky TV
* Podpięcie ikonek z kAway pod kAway 2
* Poprawki kosmetyczne na życzenie Bo$s'a



5 lutego 2006 nowa wersja 3.0
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (SilverCristal.3.0.zip)
Liczba pobrań poprzednich wersji: 1287
Projekt zawieszony, raczej już nie będzie rozwijany

Załączniki

Spass
spoko. zmień jeszcze ikony dla wtyczek i filtrowania i bedzie lux.

naprawde fajnie to wygląda

EDIT:
jakbyś czasem nie wiedział jakie id trzeba przypisać do tych ikonek:

wtyczki
CODE
   <ico iml="16" file="bleble.ico" id="#2b" />
   <ico iml="16" file="bleble.ico" id="#68" />

filtrowanie
CODE
   <ico iml="16" file="bleble.ico" id="#DC"/>    <!-- filtr on -->
   <ico iml="16" file="bleble.ico" id="#DD"/>    <!-- filtr off -->
Daniel125
jak sa zrobione te paski przewijania i zakladki? nie wiem jak zrobic takie ladne... do tego jakis program? blush.gif
Bo$s
styleXP lub uxtheme multipatcher
gilek
@Bo$s: żeś wyjaśnił tongue.gif
to jest styl windowsa, a żeby załadować takowy potrzebujesz jednego z programów wypisanych przez Bo$sa
atol
to na bazie ikonek z AQQ?
GuZiK
Tak.
atol
tak też myślałem wink.gif Przydało by sie jeszcze ICQ i WPK bo jak pamiętam były tam takowe
raben
Spoko będą i takowe ;> a jak nawewt by ich nie było to dorobie ;)sorka za screnna taki do pupy troszqu wink.gif

a XP style to FOTON jak by ktos szukal wink.gif

Ale to co mówiłem w wersji v.2 wink.gif
Daniel125
QUOTE
styleXP lub uxtheme multipatcher


QUOTE
@Bo$s: żeś wyjaśnił  tongue.gif 


mi wystarczy takie wyjasnienie. po prostu nie wiedzialem, czy dostatecznie przeczesalem opcje XPeka wink.gif
raben
Nowa wersja schematu ikon do K.
Wersja v.1.4 .

Zmianami w stosunku do poprzediej, pierwszej wersji sa:

- zmiana ikonki wtyczek
- zmiana ikonki filtrów
- zmiana ikonki pomocy
- całość spakowana w plik instalacyjny, który ma na celu łatwiejsze umieszczenie ikonek w folderze styli ikon w Konnekcie

Plik umieszczony na innym serwerze poniewaz nie mozna na forum bylo wgrac formatu .exe

SilverCristal v.1.4 Pobierz

Propozycje i uwagi (pomoc) kierować pod mail'a: raben@poczta.fm
zimaq
Trzeba było spakować exe'ka do zipa ;P
Teraz mi się bardziej podoba, ale... coś jeszcze brakuje smile.gif
I te śmieszne znaki zapytania przy aktywności przydało by się zmienić
raben
QUOTE
Aktualizacja
Światło dzienne urzała nowa wersja stylu ikonek Kstyle do Konnekta, której autorem jest Raben. Uwzględniono w niej prośby osób kozystających z tego stylu.

W tej wersji (1.7) uwzględniono osoby korzystające z transportu komunikatorów poprzez Jabbera. W tej chwili można swobodnie transportować kontakty mając świadomość że ikonki zostaną już dopasowane do SilverCristal.
Oto komunikatory, które można transportować (w których pojawi się ikonka odpowiednia dla danego transportu):
- ICQ
- AIM
- WpKontakt
- Yahoo!


SilverCristal v1.7 Pobierz !

-- file is missing --


To mój news komunikatory.org, nie mialem sily juz pisac nowego podobnego postu do niego wiec dalem newsa z tamtad
boofish
a co trzeba jeszcze zorbić aby mój konnekt wyglądał identycznie? ze style xp to chyba był joke?? :| mi chodzi o zmiane obramowania konnekta. da się to osiągnąć jakąś prostą konfiguracją? czy to na screenach to dzieło jakiegoś programiku upiękrzającego wygląd całego systemu?
dulek000
Niestety, jedyny sposób to zmiana stylu windowsa.
raben
Troche czasu mineło ale za to teraz jest nowa wersja SilverCristal dla tych kótrzy używają i lubią ten styl do Konnekta.

Oto lista zmian:

- nowa ikona Zakończ
- nowa ikona Restart
- nowa ikona O programie
- nowa ikona www
- nowa ikona forum
- nowa ikona folder profilu
- nowa ikona Beta
- wszystkie ikonki nowe w zakładce Aktualizacja
- nowa ikona dodaj kontakt
- nowa ikona Grupy
- nowa ikona szukaj znajomego
- nowa ikona twoje dane
- nowa ikona KstatusLog
- wszystkie ikonki kDodatki
- nowa ikona konferencja
- nowa ikona Pozostałe
- nowa ikona informująca o opisie
- nowa ikona "sprawdzająca przypuszczalną niewidoczność"

Życze miłego użytkowania wink.gif
Olórin
QUOTE
nowa ikona "sprawdzająca przypuszczalną niewidoczność"

Sęk w tym że K takiej ikonki nie posiada tongue.gif
Spass
brakujące ikonki (TODO/błędy):
- ikonki kZmieniacza!
- ikonki globalne stanu!
- ikonka KTP
- ikonka Olew.k
- ikonka Nie przeszkadzać WPK
- ikonka kTerminarz
- ikonka Dodaj skrót faworki
- ikonka Wyślij Email'a
- ikonka Usuń
- ikonka WPK w identyfikatorach sieci
Benassi
Zestawik przyjemny dla oka smile.gif Tylko, że pod mój styl systemu nie zabardzo pasuje tongue.gif a nie mam zamiaru go zmieniać tongue.gif
raben
Aktualizacja:
Poprawiona wersja. Zmiana ikonek statusów GG.

user posted image

TaO
Zakochalem sie ! Good Job !
raben
Heh dzieki wielkie, po wakacjach tzn za miesiac wezme dalej sie za rozwojem SC i popracuje nad propzycjami i błedami mam nadzieje ze wyjdzie na jeszcze lepsze
foxy_
Styl jest naprawdę bardzo ładny - świetna robota! smile.gif.

Aczkolwiek muszę zgodzić się ze Spass - brak niektórych z tych ikonek (przede wszystkim kZmieniacz) mnie troszkę irytuje. Fajnie byłoby, gdybyś pomyślał o wszystkich wtyczkach, wtedy można by swteorzyć przyjemną dla oka kompozycję.

Przyznam szczerze, że bardziej podobały mi się wcześniejsze ikonki GG, te jakoś mi nie pasują do całego zestawu - sa zbyt nowoczesne (?). Choć to już najmniejszy problem, bo da się je podmienić wink.gif. Mało widoczna jest także ikona aktywności, wcześniejsze znaki zapytania można było szybciej dostrzec - pomyśl przynjamniej nad inną kolorystyką wink.gif.

Ogólnie uważam Twój sty za jeden z najładniejszych, ale o gustach się nie dyskutuje tongue.gif.
raben
Nowa wersja SilverCristal 2.7 a w niej:

(Dodane/Naprawione) ikony:
- ikonki kZmieniacza!
- ikonka KTP
- ikonka Olew.k
- ikonky kPilot
- ikonka Faworki
- ikonka Wyślij Email'a
- ikonka Usuń
- nowe ikony k.Away
- nowa ikona wiadomosci
- ikona k.Alias
- ikony B I U
- ikony k.Board
- ikony TemaciK
Spass
- ikonki kZmieniacza u mnie nie działają
- zmień jeszcze ikonke kTerminarz
- nie pasują do całości czerwone ikonki niedostępności GG (w innych sieciach ikony są siwe i tak tez powinno byc w GG)
- dalej nie ma ikonki "Nie przeszkadzać" dla WPK

PS - nie czepiam się, uważam że to jeden z najlepszych k.stylów, ale może być jeszcze lepszy...
mXv
U mnie tez ikonki kZmieniacza nie dzialaja sad.gif , poza tym styl piekny, bardzo dobrze prezentuje sie wraz ze stylem XP : XPM CLassic RC3
raben
Pobierz: SilverCristal 2.9 - wersja z instalatorem po rozpakowaniu ZIP'a

Nowa wersja, zmiany:
- nowa ikona Dodaj kontakt
- nowa ikona Lista ignorowanych
- nowa ikona Grupy kontaktów
- dodane ikony kZmieniacz'a! (teraz powinny dzialac)
- naprawiona ikona Nieosiagalny ( chyba tak tam to sie zwie ) w kLan
- dodane ikony w FunK ( głowna, p2p , lista)
- naprawiona ikona KSL
- dodana ikona kTerminarz
- dodana ikona klutki(FUCK!) ( nie wiem jak to sie anwet zwie tongue.gif pewnie jakas czesc od Cryptu )


Dzięki za pomoc Spass.
foxtwo
Wrzuć na forum.
raben
Tak jak już pisałem przy pliku ale może nie było widać to dam to tutaj smile.gif

QUOTE
Na forum nie mogłem wgrać, gdyż pojawiał się błąd a plik nie wgrywał się w całości dlatego plik leży u mnie na serwerze. Może ktoś z obsługi pobierze mój Styl i spróbuje go wgrać na forum ( po wgraniu powino byc 505 kb ), a jak nie to niestety trzeba ssać odemnie z serwera.
damndog
szukalem, szukalem i szukalem... nawet z tym zestawem ikonka informujaca o opisie jest nadal standardowa :/ jak ja zmienic? (nie licze grzebania w pliku ui.dll tongue.gif )
misiekf
chciałem pobrać i lipa... błąd archiwum... sad.gif
szkoda...
raben
Teraz powinno być OK ... pobierz teraz tamta wersja tez dzialala ale dalem ta zeby bylo pewniej
NelQ
Nadal nie działa
raben
Sprawdziłem wlasnie i dzialaja idealnie... nie wiem czmeu u was nie dziala mzoe zle wkaldacie... albo podwojny folder...
NelQ
Już działa smile.gif
misiekf
wielkie dzięki, bardzo lubie ten styl :]
Bo$s
mam prośbę do autora smile.gif Czy można by zrobić aktualizację stylu i dodać ikonki do wtyczek takich jak kAway2, kRSS, linKer. Brakuje mi jeszcze ikonki kStatusLog i ikonki Checkiego, ale nie takiej zwykłej tylko takiej do programu TV (id #4F4F4F) sad.gif

A styl jest super wub.gif
raben
Odpowiedz brzmi tak... moge smile.gif ale to za pare dni bo teraz zaczeły się mi ferie i musze odpocząć . Jakbym zapomniał to pogoń mnie na GG (nr jest w profilu nie w karcie ) smile.gif.

Ps. kStatusLog jest ... przesuń wtyczke ( w "panelu" wtyczek ) na sam dół bedzie Ci działać po zresetowaniu K. Przekładasz trzymająć ALT ( zaznaczasz wtyczke ) i strzałką na sam dół. To tak jak byś nie wiedział hyh .

Bo$s
przesunalem na dol i nie pomoglo (restart of korz zrobiłem tongue.gif). Kstyle jest 3 od góry. Wersja KSL: 0.0.5.9 - tak jest napisane w oknie wyboru wtyczek, a 0.0.5.7 jest napisane w oknie ustawien wtyczki wacko.gif

EDIT: Przesunąłem na samą górę i działa rolleyes.gif Dzięki za zainteresowanie no i czekam na update stylu smile.gif
keeveek
tak.. smile.gif jeśli zrobisz tyle ikonek ile jest w Silk (a tam są praktycznie do wszystkiego) to ustawie ten styl i namówie znajomych ;D także czekam na update
raben
No to jest upragniona wersja 3.0 ... błech niechciało mi się ale zrobiłem przyznaje się bez bicia smile.gif
Podziękowania dla Spass'a za drobne informacje.

Zmiany:
* Dodana ikona LinKier
* Dodane ikony kRss
* Dodana ikona Checky TV
* Podpięcie ikonek z kAway pod kAway 2
* Poprawki kosmetyczne na życzenie Bo$s'a

Link do pobrania wersji 3.0 w pierwszym poście.
Bo$s
wub.gif dzięki cool.gif
keeveek
jest pięknie :] brakuje jeszcze ikon do pogody.. w tym kwadratowym stylu. moznaby to zrobić? a masz jeszcze jakieś plany co do update'ów? bo toto wygląda bosko smile.gif
raben
A no plany są ale musze poczekać na więcej WTYCZEK bo się szykują nowe a ja nie mam co chwile wydawac nowej wersji... zresztą nie mam na tyle czasu aby tak się bawić co drugi dzień. Pozdro ludki smile.gif
Gregor^
oczywiscie nikt nie powiedzial, ze te ikony standardowo pochodza z AQQ. wink.gif
Spass
QUOTE(atol @ 27.05.2005 - 11:34) *
to na bazie ikonek z AQQ?

QUOTE(GuZiK @ 27.05.2005 - 12:00) *
Tak.

hozar
Bardzo ładne pasi do mojego windowsa i reszty konnekta
keeveek
Pytanie do autora zestawu: czy planujesz uaktualnić go w jakiś sposób? graficzne szlify, etc? no i ikonki do kRadio? ewentualnie do najpopularniejszych skryptow checky wink.gif bo te od TV są "klimatyczne"
ciaastek
QUOTE
Projekt zawieszony, raczej już nie będzie rozwijany

Chyba nie smile.gif
keeveek
Kurczę, przeoczyłem tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.