Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotikony w opisie
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
kyrczman
Witam. Ostatnio zauważyłem, że kilu mioch znajomych na liści ma w opisie wrzucony emotikon. Wygląda to mniej więcej tak:

CODE
<spoko> blablablabla <rotfl>


Czy jest możliwość aby Konnet wyświetlał zamiast tekstu emotikony podpisane pod ten znacznik????

Mały bajer a zrobiłoby się ciekawiej...
KoSiarzPL
Wcale nie zrobilo by sie ciekawiej, tylko balagan. Zreszta szkoda czasu na dorobienie takiego "czegos".
Ryan
Mnie się taki ficzer w MSN podoba - sporo zabawnych sytuacji z tego wychodzi, biorąc pod uwagę, że typowe MSNowe emoty to np. owieczka, ludzik w geście uścisku, nietoperz, itp. smile.gif
kyrczman
jesli chodzi o bałagan to uważam, że większy jest gdy tego bajeru nie ma. jest opis a tu nagle nawiasy, cos tam miedzy nimi, znowu tekst opisu... to jest bałagan. Na pierwszy rzut oka na opis ciężko czasem to odczytać. A tak masz obrazek, wszystko jest klarowne i czytelne. A co do możliwości wyłączenia tej opcji to oczywista sprawa, że powinna sie znaleźć. A sam bajer mógłby się znaleźć np. we wtyczce kSL. Pomyślcie ludzie nad tym...

//milka
ciolo
ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif fajnyy pomysl. Gratulacjeeee. Podoba mi sie!!!!
jiobel.
Wy wszyscy tak na poważnie z emotami w opisie?!
Przecież to jest takie... gg-ówniane. :|
kyrczman
GG jest gg-ówniane... A my tu prawimy o Konnekcie. To po pierwsze. A po drugie to to ciekawy pomysl. Rzadko spotykany, Konnekt zyskałby troszke orginalności. Mała rzecz a cieszy biggrin.gif
GuZiK
Taki oryginalny by nie był, bo znam inny polski komunikator (której nazwy nie podam ]:-> ), który posiada taką funkcję.
kyrczman
no dobra... ale i tak dalej twierdzę, że mażnaby coś takiego w Konnekcie umieścić. Jak to może być, że jakiś tam komunikator ma taki bajer, a Konnekt nie???????
jareq
Ja osobiście bym wolał aby linki, które są w opisiach były aktywne.
I nie gadać mi tu o funkcji 'Kopiuj' -> 'Opis'
Aule
Może hao sie spytacie? Nowa kontrolka od listy kontaktów jest jeszcze chyba w czasie robienia, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby od razu dodać kilka opcji. IMHO to nie potrzebne opcje, ale to tylko moje zdanie i jeżeli te opcje miałyby się przyczynić do zwiększenia popularności to czemu nie.
kyrczman
W końcu głos poparcia:)
GuZiK
QUOTE(kyrczman @ 29.05.2005 - 11:30)
no dobra... ale i tak dalej twierdzę, że mażnaby coś takiego w Konnekcie umieścić. Jak to może być, że jakiś tam komunikator ma taki bajer, a Konnekt nie???????
*


Choinkowato to wygląda...

QUOTE(jareq @ 29.05.2005 - 12:23)
Ja osobiście bym wolał aby linki, które są w opisiach były aktywne.
I nie gadać mi tu o funkcji 'Kopiuj' -> 'Opis'
*


Więcej ->klikasz w link
jareq
QUOTE(GuZiK @ 29.05.2005 - 20:17)
Więcej ->klikasz w link
*


Wiem.. wszystko idzie zrobić 'na około’ ale tu nie chodzi o to.
kyrczman
GuZiK o co Ci chodzi? Wolno dziś kumam bo caly dzionek na rowekq a słoneczko dawało... Oj dawało...
Daniel125
QUOTE
Ja osobiście bym wolał aby linki, które są w opisiach były aktywne.

jestem za tongue.gif

z drugiej strony przydalaby sie funkcja, tak jak w gg, ze jest od razu "Idz do strony w opisie". bardzo mi tego brakuje, bo musze kopiowac caly opis, a potem wycinac "nielinki" sad.gif
kyrczman
Nie wiem jak ja przeglądałem ten dział, musiałem przeoczyć te topici... Ale i tak dalej uważam, że przydałby się ten gadżet w Konnekcie. I basta!!!!!!!!!!
piotr.ek
Nie masz co 'wykrzyknikowac' - w K nie uzytkownicy, a wtyczkopisarze decyduja o tym, co w K sie pojawi, a co nie. Ot, taka elitarna K-cecha wink.gif
kyrczman
Zdaję sobie z tego sprawę, ale chyba po to jest ten dział, żeby ta "elita" miała pomysły do pracy... Żeby wiedzieli co ludziom jest potrzebne, to miała być taka kopalnia pomysłów... Chyba taka miała być funkcja tego forum, nie?? A poza tym chciałbym wiedzieć ile % takich pomysłów jest wcielana w życie...
piotr.ek
Spokojnie, poczytasz forum, przesledzisz nieco dyskusji i zaczniesz brac to na chlodno wink.gif Masz racje, ale don't you worry - i tak jakis niepelnosprytny moderator wytnie nasza dyskusje wink.gif

Wystarczy, ze napisales, co chcial bys w K zobaczyc - jako end-user wiele wiecej zrobic nie mozesz, wiec jestes czysty smile.gif Na reszte szkoda nerwow.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.