Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [JA] na liscie kontaktow
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
kosa01
a wiec tak nie wiem czy byl taki temat, ale szukalem i nie znalazlem, a wiec pisze
czy nie dalo by sie zrobic tak, ze na liscie zostanie wyswietlony moj opis + status?
w Gadu-gadu sie da a w konnekcie nie unsure.gif
Spass
sam sobie odpowiedziałeś
QUOTE
w Gadu-gadu sie da a w konnekcie nie
gilek
styknie Ci sam status? można dla checkiego prosty skrypcior napisać.
Aule
A tak przy okazji, to po co ci twój status, jak masz go w tray'u, a opis widoczny jest w tytule okna, bądź w belce kZmieniacza? Nigdy nie rozumiałem taich osób...
Lwiczek
Kumpel mi to kiedyś wytłumaczył - "Bo wtedy mam więcej kontaktów..." tongue.gif
kosa01
nie nie chodzi o to wink.gif czasami szybciej jest sprawdzic jaki ma sie opis patrzac na swoj status zamiast... smile.gif
mgr.Dlugi
Ja to rozwiazalem transportem gg w jabberze. Mam 2 konta gg
Daniel125
QUOTE
Nigdy nie rozumiałem takich osób...
(sorry, ze troche inaczej zacytowalem, ale nie bede powtarzal bledu...)

ta opcja w gg jest bardzo przydatna, bo przegladajac, kto jest na gg, mozna zobaczyc, ze ma sie np. nieodpowiedni opis (rano: ide spac). jesli sms-express sobie z tym poradzilo, to czemu w konnekcie tego nie moze byc? jak juz mowiliscie: wiele luidzi lubi, zeby konnekt byl jak najbardziej zblizony do gg. trzymajcie sie tego, co gadacie. a ja dodam, ze ma miec jeszcze wiecej funkcji, a nie mniej.
Lwiczek
Hmm... IMHO wszędzi jest pisane że Konnekt ma nie robić za klona GG :/

Mnie tam coś takiego jest nie potrzebne, ale w sumie jakby nagle okazało się, że 90% userów K tego potrzebuje bo inaczej padną, to czemu nie tongue.gif
Ryan
[JA] na liście kontaktów to niezła rzecz, pod warunkiem że faktycznie pobiera info z serwera. Jaka różnica między tooltipem w tray'u a takim rozwiązaniem? Zasadnicza - kZmieniacz na przykład nie pokazuje w którym miejscu został ucięty opis na GG (a przeważnie jest ucinany wink.gif). Poza tym implementacji GG jest (niestety) kilka. Owocuje to np. tym, że główny programista u mnie w firmie, który używa Mirandy, kiedy przy wyjściu z programu wybiera zerowanie opisu, to u mnie w K i tak opis "w pracy..." widać (chyba, że się w domu przeloguje). Może to błąd Mirandy, ale raczej zwaliłbym to na różnice implementacyjne - od kilku wersji już obserwujemy coś takiego. Z kolei on czasem nie widzi mojego opisu. O różnicach między natywną implementacją GG a tą z poszczególnych programów nie wspomnę. smile.gif Ja jestem na tak, ale nie jest to jakiś naglący ficzer IMHO.
Aule
QUOTE(Daniel125 @ 28.05.2005 - 00:28)
(sorry, ze troche inaczej zacytowalem, ale nie bede powtarzal bledu...)

ta opcja w gg jest bardzo przydatna, bo przegladajac, kto jest na gg, mozna zobaczyc, ze ma sie np. nieodpowiedni opis (rano: ide spac). jesli sms-express sobie z tym poradzilo, to czemu w konnekcie tego nie moze byc? jak juz mowiliscie: wiele luidzi lubi, zeby konnekt byl jak najbardziej zblizony do gg. trzymajcie sie tego, co gadacie. a ja dodam, ze ma miec jeszcze wiecej funkcji, a nie mniej.
*



Nie będe edytował, żeby jedną literke dodać rolleyes.gif Konnekt ma troche inne "wnętrze" i to chyba tego wina jest. Z moich obserwacji przy dwóch kontaktach o tym samym uidzie i sieci, tylko jeden będzie miał odpowiedni status, drugi zawsze będzie niedostępny. Może to ma jakiś związek z tym?
Nie wiem kto Ci powiedział, że K ma być podobne do GG. Zesztą K już dawno przerósł ten śmieszny programik rolleyes.gif Jak dla mnie jest to bezużyteczna funkcja.

Jakiś moderator powinien zamknąć topic, bo było to już poruszane dużo razy.
riddle
Następnym razem proszę odpowiadać tym:

http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=43

dry.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.