Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: profiles
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KOSMOS
Gdzie są przechowywane dane o moim profilu ???
Bo niestety ale katalog "profiles" w konnet jest pusty.
Mam wina xp.
SandmmaN
Zobacz w katalogu C:\Documents and Settings - możliwe ze podczas instalowania konnekta tam wlasnie zgodziłeś się przechowywać swoje dane i ustawienia.
KOSMOS
a jakie to mają być pliki ?
Flind
z pewnoscia sa w c:/windows/dane aplikacji/stamina/konekt/...

własnie a mam pytanie do was jak juz po właczeniu poraz pierwszy konnekta i odpowiedzeniu na to pytanie gdzie ma sie znajdowac moj profil. jak potem samemu moge np przezucic moj profil z jednej do drugiej lokalizacji. bo np ja mam swoj profil z konnekta w katalogu windows tak jak wyzej podałem ale wolał bym by znajdował sie on w katalogu z konnektem lecz po skopiowaniu tam konekt nie wykrywa mego profilu. domysla\m sie ze musiał bym w rejestrze zmenic lokalizacje profilu ale szczeze mowiac nieche mi sie grzebac tam i pytam czy nie ma prostrzego sposobu na zmienianie lokalizacji w ktorej konnekt sprawdza/ szuka naszego profilu???
Ludwik
QUOTE(hao w temacie 'Nie wykrywa plug-inów w W2000?')
Jak nie zapyta, lub chcesz zmienić - przestaw w rejestrze - CU/software/stamina/konnekt/profilesdir
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.