Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zestawy ikonek
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
riddle
Można by dodać opcję, że ikonki ładujemy "paczkami". Teraz jak mamy ustawione powiedzmy GnuGadu, to nie da się ustawić symultanicznie AmiIcons, trzeba edytować theme.xml ... Nie każdy odczuwa radochę z edycji plików, uwierzcie mi. Więc propozycja taka: wybieramy zestaw, klikamy Ładuj, pokazuje się on w listboxie poniżej (listbox z polami check - jak w zestawach emot) możemy dodać kolejny, ale !uwaga! .. tak samo jak w emotach, im wyżej jest zestaw na liście tym większe ma przywileje - czyli ikonka "Historia" w zestawie 1 jest wyżej honorowana jak ikonka dla Historii w zestawie 4.

Byłoby to bardzo przydatne dla noobów - wszakże emotki też można by łączyć przez dogrywanie plików i edycję emots.txt, aii? smile.gif

PS: Powiedzcie, że idea rządzi, no .. powiedzcie! biggrin.gif
Ryan
Jest... niezły... wink.gif To co by mnie jednak "kręciło" to najprostsza (?) w życiu możliwość doboru ikonek z różnych zestawów. Tak zwyczajnie, drag&drop. tongue.gif
riddle
Może dzisiaj przypomnę sobie co to Object Pascal i zbuduję programik do takiego łączenia i budowania .xml'a. Tylko za potężny to on nie będzie, tylko sieci podejrzewam, bo nie mam łatwego dostępu do wszystkich pozycji w Konnekcie. smile.gif
Olórin
Takie narzędzie można by nawet w PHP zrobić, samo łączenie dość prosto ;]
GuZiK
Arkadyjczyk planował zrobić to w php, jednak chyba czsu mu zabrakło. Ja jestesm jak najbardziej za ;-)
arkadyjczyk
Ano brakło czasu. Remont 180 metrowego mieszkania mnie dobija biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.