Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG się rozłącza
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
macie3k
Mam taki problem, jak w temacie. Na kilkanaście sekund przed rozłączeniem wiadomości przestają dochodzić. Problem w ogole nie wystepuje na klientach GG i Tlen.

Moje ustawienia "Połączenia":
zaznaczone "Łacz automatycznie" i "Automatycznie wznawiaj zerwane połączenia"
"Limit czasu na zestawienie" - maksimum
"Przerwa między próbami połączeń" - minimum.

WinXP SP2, łączę się przez sieć osiedlową (LAN)
Konnekt 0.6.22.129, gg.dll 1.5.3, ale rozłączało się tez na poprzednich

(edit: to "natychmiast" trwa w porywach do kilkunastu sekund, ale rzadko. i nigdy dłużej)
riddle
Ustaw gg.dll na samej górze listy (Alt + Kursor) wtyczek.
macie3k
niestety, nic nie pomoglo
ikari
Może to po prostu kiepskie połączenie i koszmarne lagi?
arkadyjczyk
Jakie masz połaczenie z netem? Miałem tak z winy routera, po wymianie na inny nie ma problemów. Wyglądało to jakby router po jakims czasie rozłączał połączenie i zaraz je nawiązywał.
macie3k
połączenie - jak zresztą pisałem - przez LAN, sieć osiedlowa, szybkość do 128. routera wymienić nie mogę, bo nawet go na oczy nie widziałem.

gdyby to było kiepskie połączenie, to na klientach gg i tlen też by mi sie rozłączało, a nei rozłącza.
arkadyjczyk
Nie jest tak do końca i wg mnie jest to wina routera. Przy zbyt dużej ilości klientów może nie wyrabiać. U mnie też było tak, że niby gg i tlen działały dobrze więc administrator który ich używał nie widział problemów, tylko ja w konnekcie miałem "rozłaczono/połaczono" i u znajomych status migał mi co około 2 minuty. Ale później admin się przekonał, że u niego gg też się rozłącza tylko jest to takie badziewie, że nawet o tym nie informuje. Okazało się że wiadomości w dużej cześci do niego nie dochodzą, a ciągle niby był online.
@llchemic
Ale to nie problem jednej osoby. wczoraj praktycznie przez caly dzien protokolem gg byly takie przejscia. Nie podam konkretnych wersji, ale calosc byla uaktualniona do wszystkiego co najwyzsze jesli chodzi o aktualizacje. Tyle, ze tutaj nie wchodzi w gre argument o routerze, bo to NET24. gg, tlen i wtyczka dla M dzialaja bez przeszkod.
macie3k
QUOTE(@llchemic @ 3.06.2005 - 12:43)
Ale to nie problem jednej osoby. wczoraj praktycznie przez caly dzien protokolem gg byly takie przejscia.

ale ja niestety mam takie przejścia od ładnych paru tygodni.
kyro
Miałem podobny/identyczny problem. Nawet byście się niedomyślili jakie było tego rozwiązanie. Głupia teoria wpadła mi do glowy ale jednak. Tak się robi jeżeli masz uruchomione 2 GG które kożystają z tego samego konta. Jeden połącza drugiego rozłączając i tak w kółko. Pomyślałem więc ,że ktoś mi się włamał na konto :/ Zmieniłem hasło na numer i POMOGŁO. Niewiem czy to tylko u mnie zadziała ale warto spróbować.
dolby
Ten sam problem występuje u mnie :-/

Ver. 0.6.22.137, WinXPSP2, Chello.
ppfaja
0.6.22.137 neo i ten sam problem
ciolo
Podwójnie widzę wacko.gif click
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.