Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycje co do Metakontaktów
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Nabassu
[*]ukrywanie kontaktow, jest to w metaK, ale nie dziala. na co mi widziec np. bota chrome.pl?
[*]wbudowanie wlasnie metaK na stale
[*]prejmowanie mozliwosci jednej sieci podczas metarozmowy. (jabber + obrazki z GG)
Aule
ehh. Ukrywanie kontaktów działa dopiero po zmianie grupy.... Ja nie wiem, używało tego kilkanaście osób i wszystkim ukrywało jak trzeba, więc ja dalej twierdzę, że nie umiecie po prostu tej wtyczki obsługiwać....

Metakontakty będą w 0.7(tak tak, to ta mityczna wersja).

Do Milki: jaki typ wiadomości mają obrazki z gg?
skolima
Aule : ja nie niestety muszę zgodzić się z Siją, jeśli użytkownicy sobie nie radzą, to jest to wina programisty... Spróbuj dojść, gdzie się gubią, uprościć, prowadź za rączkę. Pamiętaj, ZU Twój Pan i Władca. tongue.gif
Aule
Metakontaktów sie nie da zrobić w prostszy sposób. Zreszta ty byłeś z jednych, którzy namawiali mnie do wydania wtyczki. Ja myślę, że oni nie rozumieją, że niektóre rzeczy nie mogą zadziałać od razu. Mógłbym dodać komentarz, ale to wersja testowa, więc oni sami godzą się na jej używanie i bez komentarza.
ciolo
Ja metakontaktu używam i nie mam problemów z wtyczką. Na początku też nie wiedziałem co i jak, ale posiedziałem trochę nad tym i działa bardzo dobrze smile.gif
Nabassu
przepraszam najmocniej, niedopatrzylem :| faktycznie, jeden tick odznaczyc i jest ok. moja wina, nie bijcie.
byloby fajnie jakby tak jak pisalem, mozna bylo np rozmawiajac przez jabbera wysylac grafiki z gg.
puki co mam po 2 kontakty tej samej osoby w roznych sieciach, ale wtyczka przydala sie do ukrycia bota chrome.
pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.