Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikonki na transporcie
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Rajski
Bardzo bym chciał, żeby kontakty w postaci xyz@tlen.jabber.****.pl były wyświetlane domyślnie z ikonkami tlenowymi a nie z jabbera. Chyba da się to zrobić bez większych problemów?
I jeszcze żeby w opisach widać było ąęćśźżółń a nie na przykład to:

Załączniki

Olórin
Wybierz czcionke z cp1250 :] A z o2 to lepiej chyba korzystać via wtyczka dwuTlenek, niż transport ;-)
ikari
Olórin, wszystko się komplikuje, kiedy np. próbujesz zachować te same kontakty na dwutlenKu i np. komórkowej wersji jabbera jakiegoś smile.gif
Olórin
Chyba że tak ;-) Ja ostatnio O2 wyłączyłem wogóle :]
ikari
A ja dałem sobie spokój.
Primo, że nie kochana droga (no f*n' way) żeby Konnekt zobaczył user@tlen.jabber.pl i user@tlen.pl jako jedną pozycję ze wspólnym archiwum (o, 0.7 i porzadne metakontakty, przyzywam Was!)
Secundo, że koniec końców komórkowo-Javowy Papla zżerał mi znacznie więcej kasy niż powinien generowanym przez siebie transferem (nie wiem czemu, mam heyah jeśli to ma znaczenie tongue.gif)

W ogóle były jakieś cyrki... Ja wiadomość wysłałem z komórki, a odpowiedź trafiła na... peceta ;P itp smile.gif
Olórin
QUOTE
W ogóle były jakieś cyrki... Ja wiadomość wysłałem z komórki, a odpowiedź trafiła na... peceta ;P itp

Na komórce ustaw priorytet zasobu wyższy niż w K.

QUOTE
Secundo, że koniec końców komórkowo-Javowy Papla zżerał mi znacznie więcej kasy niż powinien generowanym przez siebie transferem (nie wiem czemu, mam heyah jeśli to ma znaczenie tongue.gif)

Samo zalogowanie to kilka kilo - pobranie listy, itp. Jabber nie jest najlepszym protokołem jeżeli chodzi o rozwiązania mobilne gdzie liczy się mała objętość przesyłanych danych. Możesz spróbować jakiegoś innego IM Jabberowego na komórke, poszukaj takiego w którym można włączyć lokalne buforowanie listy kontaktów (o ile jakikolwiego to ma biggrin.gif), pobieranie listy samo w sobie zje kilkanaście kilo sad.gif
skolima
Wczoraj zrobiłem testy koło dziesięciu różnych klientów : najlepiej wypadł mjk - w porównaniu np. z paplą wysyła 3x mniej danych...

A jak chcesz jeszcze mniej danych, kosztem (nieco) mniejszej wygody korzystania, to zobacz http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...511&#entry44511
zimaq
To jak będzie z tymi ikonkami, bo dzisiaj też wywaliłem dwutlenka? smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.