Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG plugin
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
KOSMOS
Czy jest coś takiego aby po włączeniu KONNEKT'a sam się zalogował i wybrał stan (dostępny, ukryty...) wcześniej ustawiony.
Oprócz tego, w tej chwili jeżeli sam nie klinę ikony dostępny to się nie loguje.
case
konnekt po wlaczeniu ustawia taki status (i opis jesli byl) jaki byl przed poprzednim wylaczeniem.

ewentualnie w Ustawinia->Uzytkownik->Opisy statusow mozesz sobie ustawic jaki opis ma towazyszyc danemu statusowi

...i to chyba w zasadzie tyle :wink:

pozdr
Flind
wszystkie wtyczki jakie kiedy kolwiek powstału dla konnekta najduja sie na jegos tronie a ze nie jest tego zbyt imponujaca ilosc wiec sie nie powinnienes pogubic. standardowo konnket powinnien właczac samemu ostatnio uzywany status ale ze sa rozne problemy z koleka serwerowto najczesciej trzeba sie modlic by w ogole sie połączył
case
QUOTE(Flind)
standardowo konnket powinnien właczac samemu ostatnio uzywany status  ale ze sa rozne problemy z koleka serwerowto najczesciej trzeba  sie modlic by w ogole sie połączył


heh... :wink:

...moze tak strasznie nie jest, ale rozne akcje sie wyprawiaja biggrin.gif 8)
heh nie musisz się modlić (i tak to nic nie da biggrin.gif) porponooję ustawić sobie 3 pierwsze servery:
217.17.41.87
217.17.41.85
217.17.41.83
KOSMOS
u mnie chyba nigdy sam się nie zalogował, jak to zrobie recznie to idzie błyskawicznie
Lukas77
Zapomnieliście jeszcze dodać o opcji /Ustawienia/Połączenie/Łącz automatycznie - pewnie tu jest problem smile.gif
hao
Może nie masz włączonego "łącz automatycznie" w połączeniach??

Jeśli masz i najczęściej łączy ci się po twojej interwencji, znaczy że pierwszy serwer na liście jest do bani (łączy i od razu rozłącza) i najlepiej zamienić je miejscami...
KOSMOS
oki nie miałem, ale nie wiem czy pomogło
gadam :twisted:
KOSMOS
no teraz to mi się podoba z tym logowanie, tylko jak nie mogłem nie widzieć tej opcji :evil:
Flind
hmmm...??? bym ci powiedzial ale nieche byc nie uprzejmy a tak a propo jest jeszcze faq konnekta do ktorego tez warto zajezc w drugiej kolejnosci po pomocy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.