Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tray
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KOSMOS
Jak się dostaję wiadomość i podczas rozmowy z kimś, w tray'u pokazuje/mruga ikona informująca.
Mam problem ponieważ ta ikona umnie nieraz się wiesza, tzn klikam klikam i otwiera się tylko okno rozmowy za daną osobą, bez względu co robie ikona zostaje. Ratuje jedynie "zakończ" i uruchamiam ponownie. Moge otworzyć onko KONNEKT'a "przywróć".
POMOCY !!! :evil:

A jesze zapomniałem dodać skoro rozmawiam i okno rozmów jest onkem aktywnym, po co dalej mruga ta głupia ikona w trayu ????
Flind
w opcjach sobie pogrzeb iz najdziesz dopowiedz. wyąłcz informowanie o wiadomosci az nie zostanie ona odczytana w dziale wiadomosci
case
QUOTE(KOSMOS)
Mam problem ponieważ ta ikona umnie nieraz się wiesza, tzn klikam klikam i otwiera się tylko okno rozmowy za daną osobą, bez względu co robie ikona zostaje. Ratuje jedynie \"zakończ\" i uruchamiam ponownie. Moge otworzyć onko KONNEKT'a \"przywróć\".
POMOCY !!! :evil:


...co do znikajacych okienek polecam pragramik WndShow ze strony Staminy :wink: (Hao -> kryptoreklame robie tongue.gif )
http://www.stamina.eu.org/pliki/?dir=programy/
Ludwik
Z tego co rozumiem nie chodzi o znikajace ikonki, lecz wieszające się. Ikonki wieszają się właściwie zawsze gdy komputer zostanie zrestartowany nagle (to znaczy restart typu "hard") podczas rozmowy. Ale dziś, pierwszy raz, ikonka zawiesiła mi się bez restartu.
KOSMOS
ikona wiesza się głównie podcza gadania, anie restartów czy tez po
hao
Jaki system?
KOSMOS
XP + SP1 i wszystko co było na update
KOSMOS
chyba jest to wina "informowanie o wiadomosci az nie zostanie ona odczytana " ale chociaż otwierane było okno rozmów to nie pomagało
50 minut rozmowy i nie zawisło z wyłączoną opcją :twisted:
hao
No bez tej opcji mrygać już nie powinno.. Swoją drogą po restarcie też nie powinno się "wieszać", poprawiałem to w którejś z ostatnich wersji...

Problem w tym, że mi się jeszcze nigdy nie zawiesił :/

Jak możesz, zrób tak:
- włącz "informowanie o wiadomosci az nie zostanie ona odczytana"
- gadaj sobie...
- jak się zawiesi, nie wyłączając programu ani nic nie zmieniając, przejdź do katalogu z twoim profilem i prześlij mi swój msg.dtb z tego katalogu na adres stamina@kliper.eu.org .
Będzie w nim siedziała "zawieszona" wiadomość ...
KOSMOS
Hao przesłałem ten plik.
KOSMOS
Zrobiłem restartai co sie okazało, konnekt, wiesza się zaraz po włączeni (po pojawieniu w tray).
POMOCY !!!
co mam zrobił wywaliś i w grać nowe, czy to może jest wina profilku ?
Kiedyś miałem też tak i właśnie po zawieszeniu ikony podzczas rozmowy, ale w tedy wywaliłem wszystko z wraz profilkiem :evil:
Uzywałem WndShow i pokazuje samo obramowanie.
hao
Nie odpowiada? W takich wypadkach najpierw usuń z profilu TYLKO msg.dtb...

Jak masz wXP z SP1 koniecznie wyłącz opcję automatycznego otwierania okien...
KOSMOS
oki usunołem i pomogło, zmieniłem :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.