Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lista kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KOSMOS
Fajnie ze można się poruszać po liście kontaktów za pomocą klawiaturiki (strzałki góra, dół), ale co mi z tego jeżeli nie opcji np: otwarcia okna rozmów za pomocą entera, czy w przypadku osób z samymi numerka komórek okna sms.
sarinnn
Masz racje.... Ale z tego co pamietam kiedys byl juz poruszany temat listy kontaktow.... Jesli pamiec mnie nie myli to Hao woci jeszcze do optymalizacji listy kontaktow.... Prawda Hao ??
Flind
kosmos wwiem ze jestes niowy ale to nie znaczyz e z kadym pierdnieciem masz tworzyc nowy temat, bo ostatnio co wchodze tu to nowy temat od kosmo widze gdzie wiekszsc z problemow została juz poruszona i nie ma sensu juz wiecej sie rozpisywac. fajnie by bylo gdy by enter wąłczał wiadomosc ale jeszcze lepiej by było gdyby w ogole mozna było cały konekt ubsługiwac jedynie za pomoca klawiatury (to było juz poruszane) tak samo kiedys jeszcze była wzmianaka ze lista kontaktow prawdopodobnie w finałowej wersji bedzie w postaci drzewa czy jakos tak??
cRoMo
Flind, co jak co, ale wydaje mi sie, ze KOSMOS dobrze zaczal watek - to, o czym rozmwialismy byl odosc dawno i co wazniejsze, tamtejsza rozmowa odbiegala od tematu.
Rowniez uwazam, ze Enter powinien dzialac tak, jak nam intuicja podpowiada, ale mysle, ze wsystkie te sprawy zostana zalatwione przy okazji dodania obslugi skrotow klawiszowych do konnekta.

BTW. Czy taka wtyczka nie powinna byc dostepna jako plugin? IMHO komunikatory maja to do siebie, ze sa raczej bardziej 'sterowalne' mysza niz klawiatura (nie mowie tutaj of koz o wprowadzaniu tekstu). Poza tym, jestem prawie pewien, ze jesli juz obsluga skrotow bedzie, to poteeeeezna, a nie kazdy takiej potrzebuje (co nie znaczy, ze nie ma na takie rozbudowanie chetnych)
Ludwik
Ale żeby po kliknięciu litetry przechodziło do kolejnych kontaktów na tą litere - przydało by się wszystkim. Teraz muszę wyszukiwać alfabetycznie osób z pośród trzech grup (dostępni, ?, niedostępni), a mam naprawde sporo kontaktów.
case
QUOTE(Ludwik)
...a mam naprawde sporo kontaktów.


ile?? tongue.gif heh 8)
Ludwik
coś koło 90...
Flind
ja mam jakies 70 gdzie jeszcze drugie tyle to komorki i liste kontaktow to przwijam i przewijam jak mam cos znalezc. nie raz szykam w srod kontaktow ze statusem a raptem sie okazuje ze ta osoba nie ma statusu wiec ide na koniec listy. wiec czekam podobnie jak inni na przebudowe api wraz ze wszystkimi dogodnosciami z tym zwiazanymi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.