Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lista kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KOSMOS
Czy może miał ktoś z was taki problem jak ja ???
Opis co trzeba zrobić: zaznacz na liście kontaktów pare osób i kliknij prawy klawisz myszy :twisted:
hao
Owszem, to już znany bug w wersji .91 biggrin.gif Od wczoraj w nocy działa mój sprzęt, więc niedługo spodziewajcie się szybkiej poprawki wykrytych w międzyczasie błędów...
case
QUOTE(KOSMOS)
Czy może miał ktoś z was taki problem jak ja ???
Opis co trzeba zrobić: zaznacz na liście kontaktów pare osób i kliknij prawy klawisz myszy  :twisted:


CZYTAJ POSTY!!!
zanim zaczniesz cos pisac na jakis temat!
to bylo juz poruszane!!!!!!! wrrr :evil:
Flind
kosmos wiesz co ci powiem ze ja zanim odezwalem sie poraz pierwszy an tym forum wczesniej przez miesiac wchodziłem i tylko czytałem by sie zorietowac co sie dzieje. wiec jak napisałem tu swego pierwszego posta to jzu dobrze wiedziałem co mam mowic by nie walnac wikszej gafy chopdzi tak pewni kilka walnołem i wiedziałem kto mniej wiecej za co odpowiada wiec kosmo poczytaj posty a pozniej ewntualnie pisz zwłąszcza ze to forum naprawde nie jest az tak rozległe jak chodzby na gg3d.com wiec za duzo czytania nie masz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.