Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukanie !!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KOSMOS
Mam problem, może również u kogoś z was to występuje.
Nie mogę wyszukać nowych osób w sieci GG, za pomocą KONNEKT'a, ale w GG nie ma problemu. :evil:
case
:evil:
zauwazylem, ze lubisz zakladac nowe tematy na forum, zawierajace watki o ktorych byla juz mowa! :?
polecam uzywac opcji "szukaj" na forum i na pewno znajdziesz temat o ktorym chcesz pisac (jesli byl poruszany), a jesli nie to wtedy dopiero zakladaj nowy!! :idea:
biggrin.gif

...a co do tych kontaktow to wlasnie w K nie dziala od ostatniej wersji katalog publiczny sad.gif (natomisat importowanie i eksportowanie kontaktow dziala bez zarzutu)

mam nadzieje ze to zostanie szybko poprawione :roll:
KOSMOS
niestety ale szukałem, i nic nie było
cRoMo
QUOTE(case)
...a co do tych kontaktow to wlasnie w K nie dziala od ostatniej wersji katalog publiczny sad.gif (natomisat importowanie i eksportowanie kontaktow dziala bez zarzutu)

Zmieniony zostal protokol w tym zakresie, dlatego potrzebna jest nowa, poprawiona wersja libgadu (pod linuxa juz jest, ale pod winde jeszcze niet sad.gif). Jesli bardzo potrzebujemy katalogu, mozna zaciagnac najnowszy bulid oryg. GG. Jesli chodzi o import/export: nie zawsze, ale dziala smile.gif
Ludwik
Tylko że już o tym pisałem, hao odpowiadał itd. Z tydzień temu :/
case
QUOTE(Ludwik)
Tylko że już o tym pisałem, hao odpowiadał itd. Z tydzień temu :/


wlasnie o to mi chodzilo, bo ja tez juz czytalem na ten temat...
Flind
Kosmos juz ktorys raz pytasz sie o cos \co było wałkowane po kilka razy tak samo jak problemy z katalogiem publicznym :[
KOSMOS
Flind sam poszukaj, ja szukałem ale znalazłem same bzdety o tym szukaniu.
miluti
KOSMOS nie mija się za bardzo z rzeczywistością, spróbujcie znaleźć któryś z wątków gdzie był poruszany temat serwerów gadu. Pamiętam że w jednym takim wątku było wymienionych 8 lub 9 adresów i bodajże dwa ostatnie adresy nie były pewne taki chyby był wtedy komentarz, dokładnie nie pamiętam bo to było już dość dawno... Jeśli były wymienione adresy to powinien znaleźć po ciągu "217", znajduje oczywiście parę wątków ale bez tego którego chciałem znaleźć.

Jakieś sugestie?
Ludwik
Chodzi ci o to - http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic....er=asc&start=15 ?
"Moja lista serwerów" by Hao. Czy jakiś inny wątek?
miluti
Nie ten jest zdecydowanie za nowy, tamten przewinął się dwa miesiące temu, może trochę wcześniej, może trochę później. Lista która była wtedy przedstawiona trochę mnie zdziwiła bo w Konnekcie nie było domyślnie wpisanych serwerów z najwyższymi końcówkami.
Może ktoś więcej pamięta ten wątek? Bo jak nie to wyjdzie na to że coś mi się przyśniło... laugh.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.