Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Splash Screen
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
sarinnn
Co myslicie o mozliwosci zmiany Splash screena ??? Ostatnio bawilem sie ResHackiem i zmienilem splasha.... Wiem ze opcja nie jest potrzebna na zaraz ale moze w przyszlosci zrobi furore wsrod ludzikow... Proponuje to jako wtyczke... Np. losowa zmiana splasha co uruchomienie K itp.... Co Wy na to ???
Ludwik
A ja bym chciał żeby splash był domyślnie wyłączony.
Bo obawiam się że duża część użytkowników nie zauważy, że da się to wyłączyć i będą się tylko denerwować. Zresztą programu uruchamiane przy starcie zwykle nie mają splash screenów
case
wiec najlepiej polaczyc obydwa te rozwiazania wink.gif -> splash domyslnie wylaczony, a dla osob, ktore chca miec splashscreen'a - umozliwic zmiane obrazka 8)
great tongue.gif heh
torn
A ja proponuje żeby splash zawsze pokazywał się przy pierwszym uruchomieniu nowej wersji... a potem już jak kto chce. Co do możliwości podmiany splasha jakoś mnie to nie przekonuje.
hao
Torn, tak właśnie jest smile.gif
Splash domyślnie wyłączony już bardziej mi odpowiada (ale niezależnie od tego ustawienia, splash pojawia się razem z nową wersją).
Podmienianie splasha to raczej na pewno nie...
Fajnie gdyby na splashu wyswietlalo sie np. 'Witaj dzisiaj jest 17 Grudnia 2007 roku' i moze jeszcze 'slonce wstanie o 5:33, zajdzie o 19:50' ;]]].
torn
Jasne... może jeszcze pogodę na dzisiaj czy jutro i aktualne biorytmy całej rodzinki i znajomych. tongue.gif
Ludwik
A ja bym chciał "30 lat temu cena chleba była xx, wędliny: xx, wódki: xx, windowsa 2000: xx" itd.
;p
Przemek
Wcale nie głupie z tą datą, słońcem itd. Tylko jak to zrealizować. Chyba lepiej aby Hao zajął się bardziej potrzebnymi rzeczami, które są do zrobienia w Konnekcie. A co do Splash'a to mi się on podoba jest całkiem niezły smile.gif
hao
Generalnie będę się starał, żeby w każdej wersji splash był inny biggrin.gif
cRoMo
Ja rowniez jestem za splashem, ale z jedngo bym zrezygnowal ... chodzi o pojawianie sie i 'wygaszanie' splasha przez efekt transparencji (alpha blending?). Na slabszych kompach nie wyglada to zbyt efektownie sad.gif
torn
ja bym nie zrezygnował - wygląda to całkiem fajnie - ale myślę że ten fade mógłby być ze 2x szybszy... a co do słabszych komputerów mogła by być opcja 'alpha blending splasha' - ale jak znam Hao to zacznie marudzić :]

a co do zmiany splasha to może jakiś konkursik na najlepszy splash do następnej wersji? chętnie go wygram :P
Co ty na to Hao?
Lukas77
A może jako splash pojawiałby się za każdym razem inny token z Idei laugh.gif ?
Pewnie wszystkim by się podobało wink.gif
A poważnie to jestem za tym żeby KK troszke przybajerzyć, wcale nie uważam, żeby propozycja Sada była głupia. Sukces programu zależy od mas, a większość użytkowników GG to małolaty, którym jak się wyświetlą imieniny i pogoda to będą o tym gadać przez 3 dni w szkole, a Konnekt (na razie beta) będzie już oczekiwany wśród użytkowników. (Bo chyba większość nie poradzi sobie z zalogowaniem się na strone K i pobraniem programu smile.gif
Przemek
Z tym konkursem to niezla sprawa Hao będzie mniał mniej roboty i będzie mógł skupić się na czymś innym smile.gif
hao
Co to to nie... Myślicie że ja tylko kodować lubie? Dajcie mi pobawić się czasami grafiką biggrin.gif
Przemek
Nie no w takim razie spoko. Juz z niecierpoliwścią czekam na kolejnego splasha smile.gif Zobaczymy Hao co wymyśli tongue.gif Już się nie mogę doczekać smile.gif
miluti
Daty, biorytmy, wschód i zachód słońca, codziennie inny śmieszny sms i parę innych bajerów... całość na wtyczce z dużą ilością opcji i ptaszków laugh.gif
Wpadło mi jeszcze coś do główki: rubryka "Poznajmy się" -każdego dnia krótka notka o jednej osóbce z grona użytkowników Konnekta, która chciałaby się przedstawić innym userom, kto się wpisze ten miałby szansę zobaczenia się na na splashu :wink:

Myślę że całość jest to zrobienia, po stronie serwera byłyby przygotowywane dane a wtyczka by to pobierała...
torn
no comment
Przemek
Ktoś tu chyba ... Może tak by zamknąć już ten temat smile.gif
miluti
No dobra, może trochę przesadziłem...
Mam nadzieję że wiecie co to ironia?
No nie wiem czy wszyscy wiedzą ;].. są tu osoby mało tolerancyjne [ :wink: ] i mogą Cię skorcić za to, że jestes Ironiczny ;]
Przemek
Jakby ktoś nie wiedział ja do nich nie należę biggrin.gif
torn
QUOTE(ajarze)
Jakby ktoś nie wiedział ja do nich nie należę  biggrin.gif

po co ten post?

Generalnie temat zrobił sie OT.
Przemek
QUOTE(torn)
no comment


A po co ten?
case
Torn napisal swoja opinie po prostu...
a twoj post Ajarze smile.gif -> no comment :wink:
Przemek
Case widze, że nie rozumiesz. Prześledź wątek pokolei. Napisałem na pomysł miluti: Ktoś tu chyba ... Może tak by zamknąć już ten temat .
Na to Sad odpowiedział: No nie wiem czy wszyscy wiedzą ;].. są tu osoby mało tolerancyjne
Pomyślałem że odnosi się to do mojej wypowiedzi o poście miluti tak więc postanowiłem sprostowac to i napisałem:
Jakby ktoś nie wiedział ja do nich nie należę. To tak aby wytłumaczyć.

A co do posta Torna to uważam że jak ma pisać takie komentarze na wątki no comments to może niech nic nie pisze ? laugh.gif Już nie mówiąc o kolejnym z pytaniem "po co ten post". A po co to no comments?

Ok to tyle tak gwoli wyjaśnienia 8)
case
bosh... :evil: co za wywody...
zrobl sie po prostu offtopic i na pewno nikt nie lubi tracic czasu na czytanie czegos takiego.

przypomne temat: Splash Screen biggrin.gif

...to ode mnie tyle :?
torn
Qrna ludzie... uspokójcie sie... na prawde nie macie o czym pisać? EOT
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.