Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kod HTML w oknie rozmowy?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
snooze
Wkurza mnie fakt że jak zmieniam kolor czcionki w oknie rozmowy albo chce pogrubić text to wyskakuje mi taki napis w html :| ja nie chce tego widzieć bez sensu nigdzie indziej w żadnym komunikatorze tak nie ma tylko tu jak to wyłączyć?

Przykład:
"^<font color="#FBBC35">czesc"

Po co to wszystko jak sie tego pozbyć? Żeby się tylko kolor zmienił bez tego kodu :/ w GG jakoś bez problemu to sie zmienia i AQQ i wogóle a tu co ohmy.gif( pomozcie!!!
zimaq
W nowej wersji IEView ma tego nie być... pozostaje czekać wink.gif
snooze
Hmmmm co to jest "IEView" ?? Jestem początkującym użytkownikiem Konnekta więc nie wiem? unsure.gif

moderator : proszę nie cytuj wypowiedzi, pod którą się bezpośrednio dopisujesz.
GuZiK
QUOTE(kplugins.net/plugins.kieview.xml)
kIEview jest jedna z najdłużej i najbardziej oczekiwanych wtyczek do Konnekta udostępniająca możliwość wyświetlania emotikon w oknie rozmowy. Wtyczka używa kontrolki Internet Explorera jako okna rozmowy przez co pozwala na wyświetlanie grafiki (emotikony, obrazki przesyłane przez GG image), oraz posiada ogromne możliwości zmiany wyglądu okna rozmowy dzięki stylom css. Konfiguracja wtyczki jest bardzo rozbudowana - pozwala na indywidualne ustawienia dla każego kontaktu na liście.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.